Помилки при бурінні свердловини

By in ,
Помилки при бурінні свердловини

Наша компанія «Артезбур» має майже 30-річний досвід буріння свердловин на воду. У ході роботи було розроблено свої методики буріння. Саме тому ми можемо сміливо ділитися порадами щодо буріння. У статті хотілося б озвучити часті помилки при бурінні свердловин.

Найчастіше останнім часом послугу буріння свердловин замовляють власники приватних будинків та заміських дач. Якщо зупинити свій вибір на низькій вартості буріння і на фахівцях з недостатнім досвідом роботи в даній сфері, то надалі можна заробити лише проблеми. Такі ж негативні наслідки можуть бути у тому випадку, якщо фахівці насамперед хочуть заробити, а якість їх цікавить найменше.

Назвемо поширені помилки, що допускаються при бурінні свердловин.

 

  • Неправильні підрахунки

Можна помилитись, визначаючи глибину водоносного горизонту. Свердловину бурять до того моменту, поки вода не піде. Далі її прокачують, доки не почнеться прозора вода. Далі свердловиною можна скористатися.

Те, що результат неправильний, вкаже відсутність води. Згодом вона закінчиться. Така ситуація виходить через недосвідченість майстрів. Вони погано знають геологію місцевості. Свердловина поповнюється поверхневими, а не підземними водами, ліміт яких швидко закінчується, а якість такої води бажає кращого.

  • Обхід потрібного водоносного горизонту

Переглянути водоносні горизонти по Києву та області.

Коли бурове обладнання обходить водонос, це говорить про те, що у майстра мало досвіду, або фахівець вирішив заробити більше грошей шляхом буріння більш глибокої свердловини. Він оминає потрібний водонос, продовжує бурити далі. У такому разі, щоб уникнути аварії, слід перекрити водонос. Рано чи пізно він все одно дасть про себе знати.

  • Неправильний фільтр

Якщо майстер не має досвіду у виборі фільтра, може статися таке – на поверхню надходитиме вода з піском. Надалі це може призвести до поломки насоса, а джерело просто засмітиться.

  • Негерметичність обсадної колони

Майстри мають одразу побачити, що споруда не відповідає нормам. У конструкції не повинно бути тріщин, неякісних зварювальних швів, погано згвинчених ділянок. Інакше свердловина засмічується піском.

  • Бажання «заощадити»

Порушення технічних умов буріння,для зменшення вартості буріння і матеріалів. Це загрожує великими проблемами в майбутньому, аж до повного тампонажу свердловини та її перебурювання.

У нашій компанії “Артезбур” працюють перевірені майстри. Нам можна довіряти буріння свердловини. Ви залишитеся задоволені замовленням довгі роки.