Насосна станцію другого підйому

By in ,
Насосна станцію другого підйому

Нещодавно ми встановили насосну станцію другого підйому на 36 будинків. Для чого використовується дана станція, який у неї принцип роботи, чим відрізняється від першого підйому. Нині ми про це розповімо.

Докладніше про станцію.

Для подачі води до водопровідної мережі поселення або промислового об’єкта наші клієнти все частіше замовляють насосні станції другого підйому. Їхня робота відрізняється від станцій першого підйому більш надійною системою подачі води споживачам протягом доби. Це пов’язано з різним споживанням води користувачами. Максимальна витрата припадає на ранок та вечір, що вимагає раціонального підбору обладнання за тиском та кількістю води. Головне завдання насосної станції – забезпечення об’єкта водою в піковий годинник навантаження.

Насосна станція другого підйому або станція підвищення тиску використовується на підприємствах, де немає централізованого водопроводу, а також дозволяє доставити воду до багатоповерхових будинків та котеджних будинків.

Принцип роботи установки полягає:

  • у підтримці заданого тиску;
  • здійсненні забору води в тих обсягах, яких потребують споживачі.

У таких випадках такі установки працюють у режимі рівномірної чи ступінчастої подачі. Через те, що насоси забирають вже чисту воду, установки не відрізняються громіздким і складним обладнанням, тому можуть розміщуватися неподалік будинку, рідше в самому будинку.

З чого складається

Насосна станція другого підйому комплектується з урахуванням вимог клієнта до продуктивності установки, умов її експлуатації, тривалості роботи. При її монтажі фахівці запропонують можливість як автоматичного керування насосною установкою, так і ручною.

Переваги «Артезбур»

Замовити таку установку в нашій компанії можна за попередньо розробленою комплектацією з урахуванням вимог безпеки та екологічності. Зазвичай наші станції вимагають мінімальних витрат на приміщення. Сучасні установки припускають монтаж станцій на вибір замовника: з електроприводом або дизельного двигуна. Незалежно від цього, обидва варіанти зможуть ефективно забезпечити безперебійну подачу води споживачеві. Насосну станцію можна додатково доукомплектувати необхідним обладнанням: гідроакумуляторами, системою фільтрації і т.д. Якщо ви зацікавлені в отриманні позитивного результату, наші фахівці завжди готові вам допомогти