Поширенні запитання

Поширенні
запитання

Запитання по бурінню та водопостачанню

Технологічний процес буріння свердловини, дозволяє бурити в будь-який час року. Однак якщо на ділянці є зелені насадження (такі як дерева, кущі і тд) під час буріння їх можна пошкодити.


Для того щоб пробурити воду на ділянці необхідно грамотно визначити місце розташування самої свердловини. Процес буріння на буровій техніці – УРБ 2А2 йде з використанням води. Тому перед початком буріння свердловини, необхідно заздалегідь продумати наявність води і електроенергії на ділянці, або на доступній відстані від нього. Технологічний процес передбачає подачу води в свердловину при бурінні і вимивання бурового розчину разом з породою.


На ділянці повинно бути достатньо місця для заїзду бурової техніки, побутівки, для викопування резервної ями для відкачування розчину, а також для розміщення спеціалізованого інвентарю і обсадних труб.

Якщо для будівництва будинку необхідна вода, то починати треба з буріння свердловини. Якщо такої потреби немає, то бурити можна в будь-який час, але до початку всіх робіт, щоб уникнути можливих переробок в майбутньому, викликати фахівця для узгодження місця буріння.

Ви отримуєте гарантію на свердловину, термін якої залежить від обраних обсадних труб. Артезіанські свердловини не замулюються, не вимагають постійної прокачування. Більшість користувачів вирішують завдання будівництва та водопостачання поетапно. Сконцентруйтеся на виборі відповідальної бурової компанії.

Просте облаштування свердловини на воду – літній варіант

Якщо Ви використовуєте свердловину в основному тільки для поливу саду і городу в літню пору. При цьому водопроводу або взагалі немає, або він виконаний в літньому виконанні і експлуатація свердловини в зимову пору року не планується. В цьому випадку вода набирається безпосередньо над місцем буріння.

Основні переваги літнього варіанту облаштування свердловини є простота виготовлення і невисока вартість. А недоліком – неможливість користування свердловиною в зимовий період.

Свердловина в кесоні – варіант другий

При наступному варіанті облаштування всі необхідні компоненти системи водопостачання розташовуються в кесоні, а в будинок прокладений тільки водопровід.

Така обв’язка свердловин сьогодні найбільш затребувана і використовується в тому випадку, якщо встановити обладнання в будинку немає можливості, наприклад, коли будинок не опалюється в холодну пору року.

По завершенні останніх монтажних робіт обсадної труби можна приступати до прокачування свердловини. Це досить трудомісткий процес: в обсадних труб поміщається погружной насос, який відкачує весь повернулася із буріння сміття разом з водою. Відкачування проводиться до тих пір, поки вода не стане прозорою (в середньому це займає 10-12 годин, в залежності від потужності обладнання та розміру свердловини).

Краще використовувати відцентровий насос, рівень занурення якого досягає 70-80 сантиметрів від дна свердловини. Оскільки скупчилася після буріння вода містить багато домішок (мул, пісок, глина), насос треба періодично витягувати і промивати.

Після буріння свердловини Вам потрібно регулярне обслуговування, щоб вона прослужила якісно на довгі роки. Для того щоб підібрати спеціальне обладнання Вам знадобляться докладні характеристики свердловини.

Паспорт – це сертифікований документ, в якому докладно представлені і описані всі технічні характеристики і параметри свердловини на воду. Він необхідний для виконання ремонту, очищення і обслуговування.

Є два види очищення. Один з них називається хімічним. За допомогою занурення в свердловину хімічних препаратів з реагентами, які максимально очищають воду від органічних і неорганічних частинок. Після такого очищення свердловина ретельно промивається.

Другий тип очищення називається механічним. Такий спосіб полягає в повному демонтажі свердловини і її очищення, методом промивання і чищення всіх комплектуючих.

Завжди готові допомогти

Маєте запитання?