Поширенні запитання

Поширенні запитання

Запитання по бурінню та водопостачанню

Є два види очищення. Один з них називається хімічним. За допомогою занурення в свердловину хімічних препаратів з реагентами, які максимально очищають воду від органічних і неорганічних частинок. Після такого очищення свердловина ретельно промивається.

Другий тип очищення називається механічним. Такий спосіб полягає в повному демонтажі свердловини і її очищення, методом промивання і чищення всіх комплектуючих.

Просте облаштування свердловини на воду – літній варіант

Якщо Ви використовуєте свердловину в основному тільки для поливу саду і городу в літню пору. При цьому водопроводу або взагалі немає, або він виконаний в літньому виконанні і експлуатація свердловини в зимову пору року не планується. В цьому випадку вода набирається безпосередньо над місцем буріння.

Основні переваги літнього варіанту облаштування свердловини є простота виготовлення і невисока вартість. А недоліком – неможливість користування свердловиною в зимовий період.

Свердловина в кесоні – варіант другий

При наступному варіанті облаштування всі необхідні компоненти системи водопостачання розташовуються в кесоні, а в будинок прокладений тільки водопровід.

Така обв’язка свердловин сьогодні найбільш затребувана і використовується в тому випадку, якщо встановити обладнання в будинку немає можливості, наприклад, коли будинок не опалюється в холодну пору року.

Після буріння свердловини Вам потрібно регулярне обслуговування, щоб вона прослужила якісно на довгі роки. Для того щоб підібрати спеціальне обладнання Вам знадобляться докладні характеристики свердловини.

Паспорт – це сертифікований документ, в якому докладно представлені і описані всі технічні характеристики і параметри свердловини на воду. Він необхідний для виконання ремонту, очищення і обслуговування.

По завершенні останніх монтажних робіт обсадної труби можна приступати до прокачування свердловини. Це досить трудомісткий процес: в обсадних труб поміщається погружной насос, який відкачує весь повернулася із буріння сміття разом з водою. Відкачування проводиться до тих пір, поки вода не стане прозорою (в середньому це займає 10-12 годин, в залежності від потужності обладнання та розміру свердловини).

Краще використовувати відцентровий насос, рівень занурення якого досягає 70-80 сантиметрів від дна свердловини. Оскільки скупчилася після буріння вода містить багато домішок (мул, пісок, глина), насос треба періодично витягувати і промивати.

Завжди готові допомогти

Маєте запитання?