Буріння свердловин

Буріння артезіанських
свердловин в Києві
та Київській області

Наша компанія займається бурінням артезіанських свердловин
під ключ на всі види ґрунту на Полтавський, Харківський, Бучацький,
Сеноманський і Юрський водоносні горизонти. Використовуємо в роботі
тільки високоякісні та сертифіковані матеріали, які відповідають
ДСТУ, та обладнання від провідних виробників – Pedrollo,
Grundfos, Aquasystem, Unidelta.

Замовити з гарантією

Приватне

Промислове

Під теплові насоси

По гранітах

Вишукування

Тампонаж

Не знаєте з чого почати?

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо
Буріння свердловин Артезбур

залишити заявку

Артезбур буріння свердловин

Дізнайтесь ціни на

буріння свердловин під ключ

Якщо Ви відчуваєте брак питної води високої якості, то особиста свердловина – це відмінний варіант. Переваг у такої свердловини дуже багато, але найголовніші – автономність та незалежність від централізованого водопостачання. Досить високі показники продуктивності – дебіт і тривалий термін служби (в залежності від умов роботи може прослужити до 50 років). Але подібний спосіб буріння на воду є досить трудомістким і витратним процесом: використання спеціалізованої спецтехніки на чолі з висококваліфікованими фахівцями.

Етапи буріння артезіанських свердловин в Києві та Київській області

Свердловина по своїй суті є складною гідротехнічної конструкцією. Для отримання подібних свердловин виконуються такі робочі етапи:

 • Проведення геологічних досліджень, проектування.
 • Безпосереднє буріння до водоносних покладів і установка обсадних труб.
 • Прокачування свердловини до повного візуального очищення води.
 • Підключення системи до водопостачання житла.
 • Отримання документів (паспорт) на свердловину, в яких описуються технічні дані артезіанської свердловини (глибина, дебіт, висота рівня води).

В наш час під час буріння свердловини застосовують сталеві та пластикові обсадні труби, які з’єднуються за допомогою зварювання або різьблення (фітінг). Також справа йде і з експлуатаційними колонами – зі сталі або пластику.

Буріння артезіанської свердловини в Києві та Київській області – за і проти

Як і у будь-якого предмета або процесу є дві сторони медалі, так і у бурінні особистої свердловини є свої плюси і мінуси. До безперечних достоїнств можна віднести:

 • Автономність та незалежність від централізованого водопостачання.
 • Висока продуктивність. Рівень продуктивності свердловини, в порівнянні з колодязем, на порядок вище.
 • Безперервність подачі води. Це означає, що дебіт буде таким же, незалежно від тривалості роботи насоса. Також з однієї свердловини може надходити вода в кілька водорозбірних точок.
 • Чистота води. Вода з свердловини не буде забруднена мінеральними добривами і каналізаційними стоками.
 • Тривала експлуатація. В середньому свердловина служить 50 років.
 • Свердловини без проблем забезпечують водою в будь-якому місці і з будь-якими перервами в роботі.

До мінусів можна зарахувати порівняно високу ціну за буріння свердловин.

Пам’ятайте, якщо бурити свердловину за правилами та використовувати потрібні якісні деталі та техніку, то в результаті Ви отримаєте у своє розпорядження надійну свердловину, яка буде поїти Вас не одне десятиліття.Підходьте до процесу буріння як практично, так і теоретично підкованим, але в виконавці завжди вибирайте професіоналів з хорошою репутацією.

Звертайтеся по допомогу в цій відповідальній справі в нашу фірму з буріння свердловин «АРТЕЗБУР».

відгуки

Від імені колективу ТОВ “Органік експерт” висловлюємо вдячність ПП “Артезбур” за глибокий професійний підхід та відповідальне відношення до вирішення поставлених завдань. Ми повністю задоволені отриманим результатом виконаного об’єму робіт та можемо радити компанію “Артезбур” як високопрофесійну команду, здатну вирішувати поставлені задачі на високому рівні.

Артезбур нам довіряють
Київський зоологічний парк

Київський зоологічний парк висловлює щиру подяку ПП “Артезбур”, за якісне та своєчасне виконання свердловин для водозабезпечення зоопарку. Під час робіт по реконструкції території, було виконано буріння двох водозабірних свердловин загальною продуктивністю 30м3/годину. Всі роботи виконані згідно обумовлених строків та технічних умов. Щиро вдічні за співпрацю та професійний підхід до виконання робіт.

Артезбур нам довіряють
ТОВ “БСК “Україна”

ТОВ “Будівельна сервісна компанія “Україна” дякує за якісно виконанне буріння та водозабезпечення ЖК “Столичний” в м. Васильків. Якість та рівень виконання робіт відповідає всім найвищим вимогам. Ваші професійні знання та досвід, і також індивідуальний підхід до вирішення важливих завдань по водопостачанню дозволяє нам з впевнінестю рекомендувати Вас як дуже надійних партнерів.