Монтаж насосного обладнання

Монтаж насосного
обладнання

Бурова компанія «Артезбур» виконує монтаж, пуско - налагоджувальні
роботи та сервісное обслуговування насосного обладнання. Наші
фахівці готові забезпечити вас автономним джерелом
води, якщо відсутня централізована система або ви не задоволені її
роботою. З 2005 року ми накопичили
великий досвід реалізації подібних проектів - як з нуля, так і з
певних етапів.

де ми робимо монтаж обладнання

4

МОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ В ПРИЯМКУ

6

МОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ В БУДИНКУ

наші роботи

Артезбур буріння свердловин

свердловини під ключ
ДІЗНАЙТЕСЬ ЦІНИ НА ОБЛАШТУВАННЯ

Ми довіряємо

Монтаж насосного обладнання краще довірити фахівцеві. 
 До буріння краще підходити комплексно, тому ми пропонуємо разом з бурінням свердловини – облаштування свердловини.
 

Облаштування свердловини під ключ – дуже трудомісткий процес, грамотно здійснити який під силу тільки людині, яка має багатий досвід і добре розбирається в цій справі.

Монтаж погружного насоса свердловини починається з установки на нього фітинга, за допомогою якого здійснюється перехід від насоса до водопідйомної труби. Ще може знадобитися монтаж зворотного клапана, якщо він не вбудований в насос. Зворотний клапан не дозволить воді піти з системи назад у свердловину в той період часу, коли насос знаходиться у вимкненому стані. Клапан встановлюється на насосі або на свердловину оголовку

 

Щоб «Не втратити» насос у свердловині, в разі, якщо з якихось причин він відірветься від водопідйомної труби, використовується страхувальний трос, з прикріпленим до нього насосом, чіпляють за петлю, розташовану на Внутрішній або Зовнішній стороні оголовка свердловини. У оголовка є два отвори – через них відводяться кабель електроживлення насоса й труба.

Для забору води зі свердловини з рівнем води не більш 7 метрів можна використовувати насоси не погружного, а поверхнево типу, який встановлюється не всередині свердловини, а на поверхні землі. Його монтаж – менш трудомісткий процес, чим у випадку з занурювальним насосом.

Встановлення гідроакумулятора

.Установка гідроакумулятора, що становить собою металевий бак з гумовою мембраною усередині, частково заповнений повітрям або азотом – один з ключових моментів в справі облаштування свердловини. Гідроакумулятор оптимізує тиск в системі водопостачання і зменшує навантаження на насос, збільшуючи ресурс роботи.

Баки-гідроакумулятори представлені на ринку моделями об’ємом від 8 до 1000 літрів. Для сім’ї, що складається з 3-4 осіб і користується водою на кухні, душем і унітазом, цілком достатньо 100-літрового накопичувача. При більшій потребі у воді потрібно купувати більш об’ємний бак. Дійсний обсяг води в гідроакумуляторі становить від 30 до 50% номінального обсягу бака (в залежності від моделі та виробника). Гідроакумулятор встановлюють в кесоні або в підсобному приміщенні будинку.

завжди готові допомогти

Маєте запитання?