Водоочистка

Водоочистка

Вода отримана після буріння, часто має різні домішки та
органічні мікросполуки. Ми надаємо повний комплекс послуг
від аналізу води, до підбору та встановленню обладнання
для комплексної очистки води. Наші фахівці проводять безкоштовний
аналіз води, на основі аналізу підбирають обладнання, здійснюють
монтаж і подальше сервісне обслуговування.

Замовити з гарантією

Для будинку, квартири

Аналіз
води

Сервіс
і гарантія

Не знаєте з чого почати?

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо
ваш дзвінок

ваш дзвінок
та отримання консультації

Буріння свердловин Київ

консультація з технічних питань

Буріння свердловин Київ

розрахунок вартості робіт

Буріння свердловин Артезбур

приступаємо до виконання

Буріння свердловин Артезбур

підписання договору

Буріння свердловин Київ

виїзд інженера на об'єкт

залишити заявку

  Фільтри для очитски води

  Дізнайтесь ціни на

  водоочистку під ключ

  Навіть пройшовши через промислові системи очищення, вода з міського водопроводу все одно містить досить велику кількість різних домішок – солей жорсткості, заліза та інших сумнівних речовин.

  Що ж стосується водопостачання заміського будинку з артезіанської свердловини, то тут ситуація набагато складніше: без спеціальної підготовки очищення води робота сантехнічних пристроїв просто немислима. Домішки, що містяться в артезіанській воді, залишають свій слід всюди: на стінах ванн, на нагрівальних елементах, у форсунках джакузі, вузлах посудомийних машин і змішувачів і, як наслідок, в сімейному бюджеті.

  Таким чином, набуваючи систему водопідготовки та очищення води, ви в кілька разів продовжуєте термін служби тих приладів, які тою чи іншою мірою, стикаються з водою. Але і це ще не все …

  Жорстка вода негативно впливає не тільки на техніку, але і на людину: пересушує волосся і шкіру, змінює смак і зовнішній вигляд гарячої їжі. Крім того, постійне вживання надмірно жорсткої питної води може призвести до проблем з травною і сечостатевою системою.

  Що ж стосується відчуттів після душу або ванни в м’якій воді, то їх краще випробувати самому, ніж представляти з чужих слів. Вони чудові! Прання в такій воді здатна надовго зберегти структуру і зовнішній вигляд тканин, при цьому знадобиться значно менше мийних засобів, а також електроенергії для її нагрівання.

  Способи очищення води

  Завершальним етапом побудови комплексної системи питного водопостачання є створення системи очищення за допомогою установки спеціального обладнання (фільтри очищення води). Для підбору найбільш відповідного устаткування потрібно, перш за все, провести аналіз і розрахунок кількості очищеної води, необхідної для споживання. За допомогою спеціальних фільтрів можна усунути масу недоліків води, основними з яких є:

  • механічні домішки (муть, пісок, суспензія), що засмічують трубопроводи, теплове обладнання, системи поливу і знижують якість питної води;
  • надмірний вміст заліза і важких металів, негативно відбивається на здоров’ї людини та проявляється у вигляді іржавого нальоту на сантехніці;
  • неприємний запах сірководню, особливо з крана з гарячою водою;
  • великий вміст солей кальцію і магнію, які обумовлюють підвищену жорсткість води.
  Фільтри для очистки води:
  • Фільтри грубої очистки – для видалення великих механічних домішок. 
  • Фільтр для тонкої механічної очистки води – затримує мікрочастинки, які пройшли крізь попередні фільтри або утворилися в результаті механічного стирання фільтруючих матеріалів.
  • Вугільні картриджі – дозволяють використовувати фільтр для очищення води від хлору і органічних забруднень, а також для поліпшення її смаку і запаху (функція тонкої механічної і хімічної фільтрації).
  • Спеціальна система знезалізнення – дає можливість запобігти заростання трубопроводів, поява рудого нальоту на сантехніці, поліпшити якість і смак води.
  • Система пом’якшення – сприяє зниженню вмісту в воді солей магнію і кальцію.
  • Система аерації найбільш ефективна для видалення сірководню.

  Всі перераховані фільтри очищення води можуть поєднуватися в одній системі, зменшуючи тим самим габарити обладнання і його вартість. У таких випадках використовується загальний фільтр для очищення води від забруднень залізом, марганцем, солями жорсткості, аміаком, органічними речовинами.

  Система зворотного осмосу на кухні забезпечить сім’ю достатньою кількістю (50-100 літрів на добу) доочищеної води високої якості. Вона не тільки видалить з неї хлор, залізо, важкі метали, органіку і мікроорганізми, а й знизить жорсткість і загальну мінералізацію.

  Чому обирають нас?

  Наша компанія пропонує своїм клієнтам персональну систему водоочистки, в точній відповідності з особливостями хімічного складу води конкретного джерела і побажаннями замовників.

  Ми здійснюємо монтаж, наладку і запуск обладнання, а також подальший контроль роботи встановленої водоочисної системи.