Особливості буріння свердловини

By in ,
Особливості буріння свердловини

Послуга буріння свердловин набуває все більш широкого поширення. І це не дивно, адже мати власне джерело чистої артезіанської води дуже комфортно та вигідно. Дану послугу пропонують не лише приватним особам, які проживають у дачних селищах, а й корпоративним клієнтам. Адже все більше людей, які працюють і мешкають у місті, хочуть пити чисту артезіанську воду, подача якої буде цілодобовою.

Перш ніж реалізувати бажання мати власну свердловину в реальність, необхідно вивчити основні технології, отримати розуміння у тому, як це робиться. Звичайно, є компанії, які приїдуть та все зроблять. Але чи влаштує той варіант, що буде повне нерозуміння того, що відбувається? До того ж свердловина служитиме не один десяток років. Щоб вона була джерелом неприємностей, треба розуміти суть процесу. Зараз ми вам розповімо про це докладніше.

Почнемо з видів буріння, які пропонує наша компанія “Артезбур”. Найпопулярніший – обертальний. Конструкція свердловини вибирається з урахуванням геологічних даних місцевості. Ми пропонуємо буріння свердловин у Київській області на вигідних для своїх клієнтів умовах.

Технологія буріння свердловин включає три методи: ударно-канатний, роторний і шнековий. Ударно-канатний метод використовується лише для маленьких свердловин. Цей метод повільний та недосконалий. Низька вартість цієї технології, відсутність необхідності в техніці можуть перекрити мінуси рішення. Роторний метод застосовується буріння глибоких артезіанських свердловин. Перешкод для цієї технології немає. Шнековий метод використовується для піщаних свердловин. Малогабаритні установки та прийнятна ціна роблять спосіб популярним серед власників приватних будинків. Метод буріння вибирається залежно від м’якості породи та наявності каменів у ній. Попередньо вивчається карта глибин по Києву та Київській області.

 

Глибина безпосередньо залежить від геологічних особливостей місцевості та, звичайно ж, від виду свердловини. Тут можна назвати ще одну маленьку хитрість. Якщо сусід має свердловину завглибшки 40 м, то немає гарантії, що вам потрібна така сама глибина. І тут компанія-виконавець має добре знати геологічну карту місцевості. 

Подивитись карту глибин.

 

Наша компанія «Артезбур» багато років успішно бурить свердловини у Києві та Київській області. Навчені співробітники, сучасна техніка, геологічні знання, гнучка цінова політика та, найголовніше, безліч задоволених клієнтів. За допомогою карти глибин Києва та області ми з легкістю визначимо найкраще місце для свердловини. Надаємо післягарантійне обслуговування після буріння. Ми використовуємо лише високоякісні матеріали, що забезпечить багаторічне використання чистої води зі власної свердловини.