Буріння свердловини під ключ

By in ,
Буріння свердловини під ключ

У весняні дні варто замислитись про монтаж водопроводу в будинку, якщо у вас ще немає такої системи. І тут актуальним є буріння свердловини. Все рекомендується зробити до штукатурних робіт. Якщо розведення водопровідних труб – справа не дуже складна (можна запросити робітників, які за день все зроблять), буріння свердловини вимагає серйозного підходу. На це витратиться певний час. Зокрема буріння на Сеноманський водоносний горизонт займає до двох тижнів, на Бучацький водоносний горизонт – до тижня. Для отримання якісних послуг у цій сфері ви можете звернутися до нашої компанії. У нас великий досвід роботи на ринку буріння та водопостачання, понад 30 років.

Буріння свердловини під ключ є комплексною процедурою, яка проходить у кілька етапів. Вона необхідна для забезпечення будинку водопровідною водою у необхідній кількості. До послуг буріння свердловин вдаються майже всі приватні забудовники.

Буріння свердловини «під ключ» відбувається у кілька етапів:

  • Розрахунок необхідної кількості води. На цьому кроці потрібно точно розрахувати кількість води за максимально інтенсивного її використання всіма точками в будинку (ванна, душова кабіна, кухня, пральна машина тощо). Якщо на ділянці організований сад, його необхідно забезпечити достатньою кількістю води для поливу рослин.
  • Розрахунок конфігурації свердловини. На цьому етапі проводиться розрахунок глибини майбутньої свердловини, розмір обсадних колон, вартість джерела води. Вся справа в тому, що жоден фахівець не може точно сказати точну глибину залягання шару артезіанського води, тому всі розрахунки проводяться індивідуально для кожної ділянки. Можно подивитись глибини залягання водоносних горизонтів на карті глибин
  • Буріння свердловини. У цьому випадку фахівці бурять землю доти, доки не досягнуть необхідного артезіанського шару. Після проведення процедури на дільниці з’являється нова свердловина.
  • Вибір насосного обладнання та встановлення. На цьому етапі фахівці розраховують потужність обладнання для подачі води в будинок, а також встановлюють його.
  • Тестування обладнання та видача документів. Тут необхідно перевірити працездатність системи, якість отриманої води. Тільки після цього буріння свердловини під ключ вважатимуться завершеним.

 

Таким чином, буріння свердловини під ключ передбачає повний комплекс послуг із подачі води до будинку: від розробки проекту джерела водних ресурсів до його запуску. Тільки ретельно спроектована та виконана фахівцями свердловина зможе забезпечити нову будівлю достатньою кількістю придатної для пиття води, прослужить тривалий час без необхідності ремонту.