Як правильно вибрати свердловину під Ваші потреби

By in ,
Як правильно вибрати свердловину під Ваші потреби

Вибір свердловини для води може виявитися далеко не таким простим, яким здається на перший погляд. Він залежить від безліч факторів і особистих потреб замовника. Перед установкою рекомендується максимально докладно вивчити функції кожного виду або проконсультуватися з фахівцем. Таким чином ви максимально захистите себе від всіляких непередбачених ситуацій і виберіть саме той варіант, який підходить вам більше всього.

Перед установкою важливо розуміти, що всі свердловини діляться на три основних види.

  • В одну колону. Такі свердловини використовують для видобутку технічної води, її можна використовувати для поливу, при будівництві, або як тимчасову свердловину.
  • У дві колони. Через ці свердловини видобувається питна вода. Це досить поширений вид свердловин, які завжди користуються попитом.
  • У три колони і більш. За допомогою таких свердловин добувається велика кількість води, використовуються для підприємств, населених пунктів, котеджних містечок і тд.

Залежно від конкретно вашої ситуації необхідно вибирати ту свердловину, яка ідеально задовольнить ваші потреби.

Крім того, свердловини розрізняються по конструкціях. Це залежить від водоносного горизонту, на який вона встановлюється.

  • На Полтавський і Харківський водоносний горизонт установка проводиться в одну колону. Використовується 125 НПВХ пластик, на кінці колони є фільтрова колона.
  • На Бучацького горизонт буріння також проводиться в одну колону. Використовується 125 НПВХ пластик.
  • На Сеноманский водоносний горизонт встановлюються свердловини на дві і більше колон. Матеріали – 125 НПВХ пластик і 60,3 м нержавіюча сталь, 159 сталь емальована і 102 нержавіюча сталь.
  • Юрський водоносний горизонт – буріння проводиться в 2 і більше колон.

Всі ці фактори потрібно брати до уваги перед тим, як проводити установку. Також рекомендується проконсультуватися з досвідченим фахівцем перед тим, як здійснювати буріння. Майстер пояснить вам всі нюанси кожного виду і допоможе визначитися з вибором.

Вибір компанії для буріння

Як організації для буріння важливо розглядати виключно перевірені компанії. Перед співпрацею вивчіть резюме підприємства і дізнайтеся, яка репутація у нього серед клієнтів. Хорошим рішенням буде поспілкуватися з людьми, які вже співпрацювали з тією чи іншою компанією. Крім того, в інтернеті є безліч незалежних рейтингів, які допомагаю визначитися з вибором. Подивитись відгуки Артезбур. Одним з факторів при розгляді компанії повинні бути гарантійні зобов’язання. Після буріння компанія повинні видати паспорт на свердловину з усіма технічними характеристиками, а також гарантійний сертифікат з подальшим технічно обслуговуванням свердловини. Наша компанія надає безкоштовні гарантійні послуги протягом 1 року на свердловину і насосне обладнання, а також від 3х років – подальшого технічного огляду свердловини.