Свердловина на дачі. Комплексний підхід.

By in ,
Свердловина на дачі. Комплексний підхід.

Дача буде повністю комфортною тільки в тому випадку, якщо ретельно продумані комунікації. Одна з першорядних завдань власника – забезпечення доступ до води. Для цього найкраще замовити комплексне буріння свердловини з розводкою труб в будинку і на ділянці. Останнє може стати в нагоді для побутових цілей, наприклад, для поливу.

Як здійснюється професійне буріння свердловин

Буріння свердловини на дачі необхідно починати з консультації фахівця і досліджень на місцевості. Тут не можна обійтися без послуг професіоналів. Щоб отримати доступ до чистої якісної води, потрібно встановлювати систему на глибині 50-200 метрів, що залежить від регіону. Подивитися карту глибин по Києву та Київській області. Свердловина повинна бути правильно облаштована. Для цього знадобляться покупка насосного обладнання та додаткові роботи.

Зазвичай експерти проводять лабораторні дослідження води, що дозволяють оцінити склад, підібрати при необхідності фільтри, інші очисні елементи. До їх компетенції входить розрахунок потужності насоса, вибір оптимального виду труб. Ціна робіт розраховується з урахуванням глибини залягання водоносного горизонта, складності та протяжності трубопроводу.

Подивитися ціни на буріння свердловини.

Етапи буріння свердловини на дачі

Щоб здійснювати споживання і полив зі свердловини, необхідно:

  • виконати бурові роботи із залученням спеціальної техніки;
  • встановити якісні та довговічні обсадні труби;
  • прокачати воду до отримання чистої;
  • встановити насос і акумулятор, що підтримує стабільний тиск;
  • реалізувати прокладку труб, елементи автоматичного регулювання;
  • під’єднати всі частини конструкції один до одного;
  • реалізувати пуско-налагоджувальні заходи.

Наші фахівці виконують весь комплекс робіт під ключ. У нас є всі необхідні допуски і дозволу, ми надаємо допомогу в оформленні документів, при необхідності. Завдяки комплексному підходу досягається кілька важливих переваг. Це висока швидкість реалізації робіт, скорочення витрат.

Власна свердловина на дачі – саме надійне і безпечне джерело води. Правильний підхід до проектування, монтажу, вибору обладнання забезпечують довговічність і безперебійність її подачі, мінімальні вимоги до подальшого обслуговування, гарантію до 5 років на свердловину.