Буріння свердловин Ясногородка

By in ,
Буріння свердловин Ясногородка

Буріння свердловин на воду у селі Ясногородка, Макарівський район, Київська область, проводиться на три водоносних горизонти.

  • «Полтавський» водоносний горизонт – глибина залягання 30 м. Вода з перевищенням заліза і не задовільним бактеріологічним аналізом. Буріння проводиться в одну колону (трубу) 125 НПВХ, з використанням нержавіючого фільтра 4 м. Дебіт до 3 м3/година.

 

  • «Бучакський» водоносний горизонт – глибина залягання 85 м. Якість води середня з несуттєвим перевищенням заліза. Буріння проводиться в одну колону (трубу) 125 НПВХ, з використанням нержавіючого фільтра 4 м. Дебіт до 5 м3/година.

 

  • «Сеноманський» водоносний горизонт – глибина залягання 100 м. Буріння проводиться у дві колони (труби). Перша обсадна труба – 125 мм НПВХ (пластик), цементується для перекриття верхніх водоносних горизонтів. Друга колона фільтрова – 60,3 мм, нержавіюча сталь, фільтр водозабірний L=5,0 м. Дебіт до 5-ти м3/година. Якість води середня з несуттєвим перевищенням заліза.

Ціни на буріння  свердловин Ясногородка. 

Подивитися водоносні горизонти у селі Ясногородка на карті глибин.

За більш детальною інформацією по бурінню свердловин під ключ, звертайтесь до наших фахівців з буріння та водопостачання.