Поради при бурінні свердловини

By in ,
Поради при бурінні свердловини
  • Будьте уважні при виборі бурової організації за критерієм вартості

Дізнаючись ціну за метр буріння, уточніть, що входить у вартість м/п. Адже дуже часто у вартість м/п не враховують доставку техніки на об`єкт, амортизацію обладнання чи витрати на пальне – що буде оплачуватись окремо.

  • Дешева рибка – погана юшка

Ціна за метр буріння, насамперед залежить від якості матеріалів та конструкції свердловини, але аж ніяк не від бажання більш заробити бурових організацій

  • Вимагайте договір!

Обираючи бурову організацію чи віддаючи перевагу так званим «приватникам» обов`язково підписуйте договір.

Буріння свердловини пов`язане з великою кількістю ризиків та непередбачуваних обставин які можуть завдати значних збитків буровій організації. Окремий вид підрядників при виникненні складних обставин (в процесі буріння) просто залишають «проблемний» об`єкт, не повідомляючи про це замовника та не повертаючи авансових коштів. Маючи на руках підписаний договір, підрядник навряд захоче так вчинити, а якщо наявність договору його не зупинить – вирішення спору в судовому порядку, ваше законне право.

  • Свердловини діаметром 32/40/50мм. Обдумайте своє рішення.

Якість води? – сумнівна. Як довго працюватиме? – невідомо. Дебіт? – невідомий. Дане рішення передбачає використання поверхневої насосної станції – яка в 99% випадків не може забезпечити безперебійне водопостачання зі стабільним тиском в системі.

Як правильно? – тільки глибинний насос, а отже труби діаметром від 110 мм.

Правильна конструкція/якісні матеріали – в 90% випадків, не більше 2 разів (тільки якщо ви не прораб чи не представник будівельної організації)

Неякісна конструкція/дешеві матеріали – кожного року нова свердловина?

Правильно зробленої свердловини, з якісними матеріалами може вистачити на все життя.

Пам`ятайте про це коли захочеться економити.