Переваги буріння свердловини на воду

By in ,
Переваги буріння свердловини на воду

На жаль, до сьогоднішнього дня існує багато населених пунктів, які не підключені до системи центрального водопостачання. Однак всі ми знаємо, що для комфортного проживання необхідно, щоб будинок був оснащений водопроводом. З метою вирішення даної проблеми більшість людей обирають колодязі або свердловини. Якщо ваша сім’я складається більше ніж з трьох чоловік, то колодязь не є практичним, оскільки він не може забезпечити повним обсягом рідини, плюс до всього вимагає дуже частого очищення.

Артезіанські свердловини поступово витісняють колодязі. Вони займають позиції першості серед всіх можливих систем індивідуального водопостачання. У порівнянні з ними артезіанські джерела мають ряд переваг:

  • Висока продуктивність.
  • Подача води становить від 5 до 30 кубометрів на годину.
  • Безперебійна система водопостачання. Напір і подача води не залежать від сезонів, оскільки водоносний горизонт досить рясний.
  • Якість артезіанської води на порядок вище, тому що вона практично не піддається зовнішнім забруднювачів.

Вода, отримана з глибоких водоносних горизонтів, відрізняється якістю, збалансованим мінеральним складом, відсутністю шкідливих домішок.

На що варто звернути увагу:

При дотриманні рекомендацій термін служби свердловини становить до 30 років. Вона буде служити довго, якщо при її установці застосовується конструкція з 2 або 3 труб.

Особливості експлуатації. Якщо підібрати правильний насос, який не перевищує можливості свердловини і не сушить її, то і джерело буде служити до кінця встановленого терміну.

Своєчасний технічний огляд. Добре було б проводити технічний огляд свердловини, не рідше ніж один раз в 3-5 років.

Яка ціна на буріння свердловин

Дуже важливе питання, яким задається людина, яка вирішила бурити свердловину, – вартість робіт і від чого вона залежить. Існує три умови, які мають вплив на формування ціни:

  • Тип свердловини. Визначається в залежності від місцевості, де планується її буріння. Є 2 види свердловин – на технічну і на артезіанську воду. Соответвенно буріння проводить в одну, ве або більше колон (труб).
  • Глибина. Від неї дуже залежить кінцева ціна. Визначається по типу свердловини і гео-особливостей місцевості (технічні свердловини бурять на 30-50 метрів, а артезіанські – від 60 до 350 метрів).
  • Насосне обладнання. Тут кожен вибирає, що він хоче, на яку суму розраховує. Однак не варто забувати про рекомендації для конкретного типу свердловин.

 Подивитись ціни на буріння свердловини. 

Індивідуальний джерело водопостачання забезпечує продуктивну і безперебійну подачу води на протязі всього експлуатаційного терміну свердловини.