Буріння свердловин на воду у селі Романків, Обухівський район, Київська область, проводиться на два водоносних горизонти:
- «Юрський» водоносний горизонт – глибина залягання 170-180 м.
Буріння проводиться у чотири колони (труби). З перекриттям та цементацією для перекриття верхніх водоносних горизонтів.
Вода ідеальної якості.
- «Сеноманський» водоносний горизонт – глибина залягання 50-60 м.
Буріння проводиться у дві колони (труби). Перша обсадна труба – 125 мм НПВХ, цементується для перекриття верхніх водоносних горизонтів. Друга колона фільтрова – 60,3 мм, нержавіюча сталь, фільтр водозабірний L=5,0 м.
Дебіт до 5-ти м3/година.
Спочатку вода була гарної питної якості. На цей час, вода по селу різна, є місця де йде суттєве перевищення заліза. Проблема полягає в здешевленні конструкції буріння. Іноді для зниження вартості замовники просять пробурити «сеноманський» водоносний горизонт – з використанням конструкції на «Бучацький» водоносний горизонт. Тобто буріння зробити в одну колону (трубу), з використанням нержавіючого фільтра. Це в корені невірно.
Основна проблема чому так робити не варто, це забруднення більш глибоких водоносних горизонтів. Якщо бурити на «сеноманський» водоносний горизонт в одну колону, без перекриття верхніх водоносних горизонтів, верхні водоносні горизонти будуть змішуватися з більш глибокими, тим самим погіршувати показники водного пласта даної місцевості. Ми підіймали цю тему раніше у статті
«Сеноманський» водоносний горизонт бурити в одну колону, варто чи ні.
Дізнатись ціни на буріння свердловин Романків.
Подивитись водоносні горизонти у селі Романків на карті глибин.
За більш детальною інформацією по бурінню свердловин під ключ, звертайтесь до наших фахівців з буріння та водопостачання.