Буріння свердловин на воду у селі Романків

By in ,
Буріння свердловин на воду у селі Романків

Буріння свердловин на воду у селі Романків, Обухівський район, Київська область, проводиться на два водоносних горизонти:

  • «Юрський» водоносний горизонт – глибина залягання 170-180 м.

Буріння проводиться у чотири колони (труби). З  перекриттям та цементацією для перекриття верхніх водоносних горизонтів.

Вода ідеальної якості.

 

  • «Сеноманський» водоносний горизонт – глибина залягання 50-60 м.

Буріння проводиться у дві колони (труби). Перша обсадна труба – 125 мм НПВХ, цементується для перекриття верхніх водоносних горизонтів. Друга колона фільтрова – 60,3 мм, нержавіюча сталь, фільтр водозабірний L=5,0 м.

Дебіт до 5-ти м3/година.

Спочатку вода була гарної питної якості. На цей час, вода по селу різна, є місця де йде суттєве перевищення заліза. Проблема полягає в здешевленні конструкції буріння. Іноді для зниження вартості замовники просять пробурити «сеноманський» водоносний горизонт – з використанням конструкції на «Бучацький» водоносний горизонт. Тобто буріння зробити в одну колону (трубу), з використанням нержавіючого фільтра. Це в корені невірно.

Основна проблема чому так робити не варто, це забруднення більш глибоких водоносних горизонтів. Якщо бурити на «сеноманський» водоносний горизонт в одну колону, без перекриття верхніх водоносних горизонтів, верхні водоносні горизонти будуть змішуватися з більш глибокими, тим самим погіршувати показники водного пласта даної місцевості. Ми підіймали цю тему раніше у статті

«Сеноманський» водоносний горизонт бурити в одну колону, варто чи ні.

 

Дізнатись ціни на буріння свердловин Романків.

Подивитись водоносні горизонти у селі Романків на карті глибин.

За більш детальною інформацією по бурінню свердловин під ключ, звертайтесь до наших фахівців з буріння та водопостачання.