«Сеноманський» водоносний горизонт бурити в одну колону, варто чи ні

By in ,
«Сеноманський» водоносний горизонт бурити в одну колону, варто чи ні

Бурова компанія «Артезбур» спеціалізується на бурінні свердловин на «бучацький», «сеноманський» та «юрський» водоносні горизонти.

Буріння на «юрський» водоносний горизонт – проводиться у три-чотири колони з перекриттям верхніх водоносних горизонтів.

Буріння свердловини на «бучацький» водоносний горизонт – проводиться в одну колону (трубу) найчастіше з НПВХ – 125 мм, з використанням нержавіючого фільтра.

Буріння на «сеноманський» водоносний горизонт – проводиться у дві колони (труби). Перша обсадна труба – НПВХ чи стальна, цементується для перекриття верхніх водоносних горизонтів. Друга колона фільтрова – нержавіюча сталь.

Вартість на буріння свердловини складається з ціни за метр погонний (м/п) буріння, глибини самої свердловини, насосного обладнання, яким буде облаштована свердловина та матеріалів.

Іноді для зниження вартості замовники просять пробурити «сеноманський» водоносний горизонт – з використанням конструкції на «бучацький» водоносний горизонт. Тобто буріння зробити в одну колону (трубу), з використанням нержавіючого фільтра. Це в корені не вірно.

Основна проблема чому так робити не варто, це забруднення більш глибоких водоносних горизонтів. Якщо бурити на “сеноманський” водоносний горизонт в одну колону, без перекриття верхніх водоносних горизонтів, верхні водоносні горизонти будуть змішуватися з більш глибокими, тим самим погіршувати показники водного пласта даної місцевості. Якщо вам пропонують таким чином пробурити свердловину на “сеноманський” водоносний горизонт, ви повинні розуміти що, не варто очікувати, що показники води будуть відповідати нормам ДСанПін і дану воду навряд чи можна буде використовувати як питну.

Якщо, ви хочете якісну воду на багато років, вам необхідно замовляти свердловину у професіоналів. У нас стаж роботи в області буріння та водопостачання понад 26 років. Є вся дозвільна документація на роботу в даній галузі. Рекомендуємо питати дану документацію у всіх підрядників з буріння та водопостачання, це допоможе уникнути проблем з неякісного виконання бурових робіт та робіт з водопостачання.

 

Ціна на буріння свердловин залежить від:

Конструкції свердловини.

Матеріалів труб:

  • НПВХ
  • Нержавіюча сталь
  • Металеві
  • Емальовані

Насосного обладнання – виробник:

  • Україна
  • Італія
  • Німеччина

Ви можете ознайомитись з цінами на буріння та облаштування свердловин у Києві та області у нас на сайті
https://artezbur.ua/price/