Буріння свердловин Васильківський район

Буріння свердловин
Васильківський район
Київська область

Наша компанія займається бурінням артезіанських свердловин
під ключ на всі види ґрунту на Полтавський, Харківський, Бучацький,
Сеноманський і Юрський водоносні горизонти. Використовуємо в роботі
тільки високоякісні та сертифіковані матеріали, які відповідають
ДСТУ, та обладнання від провідних виробників – Pedrollo,
Grundfos, Aquasystem, Unidelta.

Замовити з гарантією

Буріння свердловин Васильківський район.

У разі придбання земельної ділянки для будівництва будь-якої нерухомості – котеджу, житлового комплексу або промислового об’єкта, головне, про що треба подумати – про постачання води. Якщо ділянка розташовується далеко від муніципальних ліній водопостачання, єдино правильний спосіб вирішення цієї проблеми – буріння свердловини на воду, так само це відноситься до Київської області, зокрема до буріння свердловин у Васильковському  районі.

Буріння свердловини у Васильковському районі – з чого почати

Починається буріння свердловин з проектних робіт. Спочатку необхідно вирішити – де буде знаходитися майбутнє джерело. При цьому проект повинен відповідати СНІП, різним нормативним актам і враховувати особливість розташування ділянки. Якщо ваша земля знаходиться в Києві або Київській області, фахівці бурової компанії АРТЕЗБУР розкажуть, як вибрати місце для свердловини і не порушити вимоги нормативних документів.

Різновиди свердловин

Існує кілька видів свердловин, які розрізняються за глибиною, конструкції, способу водозабору і за кількістю водоотдачи. З верхнього шару ґрунту збирають воду технічного призначення. Глибина джерела невелика – не більше 10 метрів. Джерело створюють, забиваючи труби, які з’єднані між собою частинами з різьбленням. Внизу розташований фільтр із загостреним наконечником. Воду піднімає поверхневий насос. Збір води в свердловині на бучакський водоносний горизонт починається з рівня глибиною 30 метрів. Підйом води здійснюється погружним  насосом. Свердловина на піщанику робить водозабір з позначки 40-90 метрів. Цей пласт води дає до 1500-2000 л / год. Артезіанська свердловина, що бере воду з вапняку, може бути глибиною від 30 до 300 метрів. Водовіддача понад 5000 л / ч. Служить така свердловина, як мінімум, 50 років. Відрізняється гарною якістю води, бо проходить багатошарову ґрунтову фільтрацію.

Щоб вибрати оптимальний варіант свердловини, довго і безвідмовно що поставляє воду на всі ваші потреби, необхідно звернутися до наших фахівців, ми працюємо на ринку понад 28 років в Києві та Київській області. Виконуємо буріння свердловин у Васильковському районі під ключ. Працюємо на всі види грунту: глині, піску, піщанику, мергелі і граніті; на Полтавському, Харківському, Бучакському, Сеноманськома, Юрському водоносних горизонтах. Конструкції свердловини: в одну колону (20-120 метрів), в дві колони (40-150 метрів), в три колони (90-220) метрів. У роботі використовуються сертифіковані, відповідні ГОСТу, високої якості запчастини і матеріали. Роботи проводяться на обладнанні провідних фірм: Pedrollo, Aquasystem. Потужна бурова техніка дає можливість: бурити приватні та промислові свердловини, а також свердловини під теплові насоси. Зараз компанія збільшила спектр послуг, що надаються, таких як: водоочищення, каналізація та опалення. Пробурити свердловину можуть багато, але якісно, ​​з гарантією і з сервісним обслуговуванням – Бурова компанія АРТЕЗБУР.

Артезбур буріння свердловин

подивитись буріння по селам васильківський району

Не знаєте з чого почати?

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо
ваш дзвінок

ваш дзвінок
та отримання консультації

Буріння свердловин Київ

консультація з технічних питань

Буріння свердловин Київ

розрахунок вартості робіт

Буріння свердловин Артезбур

приступаємо до виконання

Буріння свердловин Артезбур

підписання договору

Буріння свердловин Київ

виїзд інженера на об'єкт

залишити заявку