Буріння та оформлення документації для промислових свердловин

By in ,
Буріння та оформлення документації для промислових свердловин

Для забезпечення промислового або комерційного об’єкта якісною питною і технічною водою потрібно свердловина на воду. Часто фабрики, заводи, окремі цехи, СТО будують за межами населених пунктів, куди не підведені комунікації. Але обійтися без води на такому об’єкті неможливо. Буріння свердловини – єдиний обґрунтований і доцільний варіант виходу з такого становища. На відміну від побутової свердловини, яка покриває потреби однієї сім’ї, промислові конструкції повинні володіти високою продуктивністю. До процесу проектування, вибору місця буріння, облаштування та запуску системи потрібно підходити відповідально. Бажано звертатися в вузькопрофільну компанію, співробітники якої спеціалізуються на такій діяльності.

Буріння промислових свкажін.

Специфіка промислових свердловин

Дебіт промислової свердловини завжди більше, ніж звичайної побутової. Щоб забезпечити достатній обсяг води для забезпечення виробничої або комерційної діяльності, необхідно отримати доступ до водоносного горизонту, з великою кількістю води. Для таких цілей фахівці бурять артезіанські свердловини, глибина яких досягає 400 м.

Роботи проводять в декілька етапів:

  • Попереднє обговорення деталей замовлення з клієнтів.
  • Підписання договору.
  • Проведення геодезичних вишукувань при необхідності для визначення місця розташування водяній гільзи, глибини її залягання.
  • Розробка проекту свердловини.
  • Бурові роботи.
  • Облаштування свердловини, оснащення трубами.
  • Підключення необхідного обладнання – насоса, фільтраційної станції.
  • Тестування системи.
  • Запуск.

Компанія проводить весь комплекс необхідних робіт, пропонує сервісне, технічне обслуговування як в гарантійний період, так і після його завершення.

Оформлення документів на свердловину

Артезіанська вода, яка видобувається з виробничою або комерційною метою, відноситься до надр землі. Для її використання потрібно спеціальний дозвіл. Наша компанія має великий досвід в подібних питаннях, ми допоможемо оформити повний пакет офіційних документів, отримати необхідні ліцензії та дозволи. Ми знаємо всю специфіку цього процесу, куди і коли звертатися, які документи попередньо потрібно зібрати. Використовуючи подібні супутні послуги, ви позбавляєте себе від численних бюрократичних зволікань і проблем.

Подивитися ціни на буріння промислових свердловин.