Буріння свердловин під теплові насоси

By in
Буріння свердловин під теплові насоси

Один з видів автономних систем опалення приватних будинків та котеджів – геотермальне опалення. Використання природного тепла від води у породі, замість тепла згорання палива для обігріву приміщень. Бурова компанія АРТЕЗБУР має великий досвід буріння свердловин під теплові насоси для установки систем геотермального опалення.

Ряд переваг геотермального опалення:
• Низьке споживання електроенергії і високий ККД;
• Збереження природних ресурсів: газ, вугілля та інше.
• Свердловина може перебувати під будь-якою поверхнею: будинок, асфальтне покриття або будь-яка інша непроникна поверхня.
• На теплові насоси – не впливає сезонне коливання температур, на відміну від багатьох інших альтернативних джерел опалення.

буріння свердловин під теплові насоси
Технологічні особливості буріння під теплові насоси:
• Буріння проводиться буровою технікою УРБ 2А2, на необхідну глибину. Глибина залежить від геології місцевості, площі опалювального приміщення і кількості пробурених свердловин під теплові насоси.
• Опускається зонд – замкнуті пластикові (НПВХ) труби, для циркуляції теплоносія.
• Проводиться тампонування свердловини.
• Підключається до внутрішнього контуру системи опалення будинку.
• Найчастіше проводиться буріння під теплові насоси на кілька свердловин, на відстань 4-5 метрів один від одного.

Принцип роботи геотермального опалення, частково схожий на роботу кондиціонера або холодильника, проте тепло забирається не у повітря, а у глибинних шарів земної породи.

Зовнішній контур, який взаємодіє з джерелом тепла – землею або підземними водами, нагріває теплоносій (воду або антифриз). Саме для облаштування цього контуру і виконується буріння свердловин під тепловий насос.

Внутрішній контур системи опалення складається з трубопроводу, радіаторів, системи теплої підлоги тощо. Так само у внутрішній контур входить тепловий насос, який в свою чергу передає теплоносій від зовнішнього контуру до внутрішнього і назад у системі ГВП.

Подивиться детальніше. 

Подивитися ціни на буріння під теплові насоси. 

Якщо ви хочете екологічно чисте джерело опалення, яке прослужить вам довгі роки, звертайтеся до професіоналів. Наші фахівці працюють тільки за договорами і мають великий досвід у бурінні і монтажі свердловин під теплові насоси.