Буріння свердловин під теплові насоси

Буріння свердловин
під теплові насоси

Компанія «АРТЕЗБУР» виконує буріння свердловин під
теплові насоси. Ми маємо великий досвід буріння свердловин
в різних районах Київської області та в місті Києві
.

Зовнішній контур під ключ

1

Буріння

Швидке мов блискавка

2

Зонди

Спуск як по маслу

3

копка траншей

Максимально чисто

4

Монтаж з/б кілець

Обережно, щоб не пошкодити

Asset 2

Колектор

Професійно

6

Заведення в будинок

З мінімальними жертвами

Основа - буріння під
теплові насоси

Переваги
 • Наявність малогабаритної бурової техніки;
 • Власний ескаватор та кран;
 • Виконання робіт по зовнішньому контуру під ключ
До вартості входить:
 • Доставка техніки
 • Амортизація обладнання
 • Робота
 • Пальне

Тривала співпраця
ТОВ «Теплові насоси»

Буріння свердловин під теплові насоси

Автономні системи опалення вже стали стандартом сучасного будівництва. Прагнення до мінімізації експлуатаційних витрат служить стимулом для розвитку енергозберігаючих технологій. В області опалювальних систем це означає розвиток технології геотермального опалення, тобто використання природного тепла землі і води замість тепла згоряння палива для обігріву приміщень. Прагнучи йти в ногу з прогресом, наша компанія спеціалізується на системах геотермального опалення. Ми виконуємо буріння під теплові насоси, виробляємо монтаж, пуско-наладку і обслуговування систем опалення. У цій статті ми розповімо вам про особливості монтажу і функціонування системи.

Коротко про принцип дії системи геотермального опалення

Те, як працює геотермальна система дуже схоже на систему кондиціонера або холодильника, тільки тепло відбирається не у повітря, а у глибинних шарів грунту. Річ у тому, що температура землі нижче рівня промерзання постійна і лежить в межах 5-7 ° С. За допомогою описаного нижче пристрою, тепло землі використовується для обігріву будинку. Цю систему можна умовно розділити на три основні блоки.

 • Зовнішній контур, який взаємодіє з джерелом тепла – землею або підземними водами, що нагріває теплоносій (воду або антифриз). Саме для облаштування цього контуру і виконується буріння свердловин під тепловий насос;
 • Внутрішній контур системи опалення складається з трубопроводу, радіаторів, системи теплої підлоги і т.п.
 • Тепловий насос для опалення будинку – система, в якій відбувається передача тепла від теплоносія зовнішнього контуру теплоносія внутрішнього контура і воді в системі ГВП.

“Перекачування” тепла тепловим насосом проводиться за допомогою хладогена, який нагрівається від теплоносія зовнішнього контуру, стискається компресором, шляхом чого його температура зростає, і подається на теплообмінник, для нагрівання води ГВП та системи опалення будинку. Головна перевага такої системи – низьке енергоспоживання і високий ККД. Витративши 1 кВт електроенергії на забезпечення функціонування системи, можна отримати 4-6 кВт теплової енергії. Інший плюс – збереження природних ресурсів: газу, вугілля і т.п.

Як влаштована свердловина для теплового насоса

Свердловина або система свердловин теплового насоса – важлива частина системи опалення. Процес її буріння такої ж, як і свердловин на воду. Після завершення буріння в неї опускається замкнута система сталевих або пластикових труб, по яких буде циркулювати теплоносій. Після цього свердловина тампонується – заливається розчином бентоніта або іншим подібним речовиною, для того, щоб запобігти механічні дії на труби в результаті руху грунту. Головна умова – щоб матеріал тампонування не перешкоджав процесу теплообміну між землею і теплоносієм.

Глибина свердловин для теплових насосів залежить від ряду факторів, серед іншого від рівня залягання грунтових вод, площі будинку, який необхідно опалювати і розмірів території, на якій влаштовуються свердловини. 

Дивіться карту глибин Київської області. 

Найкраще замість однієї глибокої пробурити кілька свердловин меншої глибини на відстані 1-1,5 один від одного, звичайно, якщо це дозволяє площа ділянки. Іноді, замість паралельного вертикального буріння використовується “променеве” буріння свердловин, наприклад, коли площа ділянки недостатня для розміщення декількох вертикальних свердловин. В цьому випадку буріння ведеться під кутом, а свердловини розташовуються променеподібно. Таку систему можна розмістити на обмеженому просторі, близько 4 м2.

Розрахунок і проєктування системи, а також буріння свердловин слід довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям, які, як правило, працюють в компаніях, що заслужили гарну репутацію, а не в фірмах-одноденках. Пам’ятайте, що ціна свердловини під тепловий насос, а також і всієї системи опалення висока, а її термін служби безпосередньо залежить від якості виконаних робіт. У нашій компанії працюють досвідчені інженери та робітники, які використовують сучасну техніку і матеріали. Все це дозволяє нам бурити свердловини під теплові насоси, які прослужать своїм власникам 50-70 років. Ось ще кілька аргументів на користь співпраці з нами:

 • Ми працюємо офіційно, укладаючи письмовий договір, що захищає вас від шахрайства та недобросовісного виконання зобов’язань.
 • Наші фахівці бурять свердловину і монтують тепловий насос під ключ, так що вам не доведеться турбуватися про пошук кількох підрядників.
 • Ми успішно впораємося із завданням будь-якої складності – уклавши договір з нами ви обов’язково отримаєте відмінний результат.
 • Ми гарантуємо високу якість робіт у договірні терміни.
 • Наші розцінки відповідають реальним витратам праці і строго регламентовані кошторисом.

Щоб замовити буріння свердловин під теплові насоси зверніться до нашого менеджера по телефону, вказаному на цьому сайті або заповніть електронну заявку. Ми цінуємо наших клієнтів і з нетерпінням чекаємо вас!

завжди готові допомогти

Маєте запитання?