Буріння свердловин під теплові насоси

Буріння свердловин
під теплові насоси

Компанія «АРТЕЗБУР» виконує буріння свердловин під
теплові насоси. Ми маємо великий досвід буріння свердловин
в різних районах Київської області та в місті Києві
.

Зовнішній контур під ключ

1

Буріння

Швидке мов блискавка

2

Зонди

Спуск як по маслу

3

копка траншей

Максимально чисто

4

Монтаж з/б кілець

Обережно, щоб не пошкодити

Asset 2

Колектор

Професійно

6

Заведення в будинок

З мінімальними жертвами

Основа - буріння під
теплові насоси

буріння під теплові насоси
Переваги
 • Наявність малогабаритної бурової техніки;
 • Власний ескаватор та кран;
 • Виконання робіт по зовнішньому контуру під ключ
До вартості входить:
 • Доставка техніки
 • Амортизація обладнання
 • Робота
 • Пальне

Тривала співпраця
ТОВ «Теплові насоси»

logo Nibe
Буріння свердловин під теплові насоси

Автономні системи опалення вже стали стандартом сучасного будівництва. Прагнення до мінімізації експлуатаційних витрат служить стимулом для розвитку енергозберігаючих технологій. В області опалювальних систем це означає розвиток технології геотермального опалення, тобто використання природного тепла землі і води замість тепла згоряння палива для обігріву приміщень. Прагнучи йти в ногу з прогресом, наша компанія спеціалізується на системах геотермального опалення. Ми виконуємо буріння під теплові насоси, виробляємо монтаж, пуско-наладку і обслуговування систем опалення. У цій статті ми розповімо вам про особливості монтажу і функціонування системи.

Коротко про принцип дії системи геотермального опалення

Те, як працює геотермальна система дуже схоже на систему кондиціонера або холодильника, тільки тепло відбирається не у повітря, а у глибинних шарів грунту. Річ у тому, що температура землі нижче рівня промерзання постійна і лежить в межах 5-7 ° С. За допомогою описаного нижче пристрою, тепло землі використовується для обігріву будинку. Цю систему можна умовно розділити на три основні блоки.

 • Зовнішній контур, який взаємодіє з джерелом тепла – землею або підземними водами, що нагріває теплоносій (воду або антифриз). Саме для облаштування цього контуру і виконується буріння свердловин під тепловий насос;
 • Внутрішній контур системи опалення складається з трубопроводу, радіаторів, системи теплої підлоги і т.п.
 • Тепловий насос для опалення будинку – система, в якій відбувається передача тепла від теплоносія зовнішнього контуру теплоносія внутрішнього контура і воді в системі ГВП.

“Перекачування” тепла тепловим насосом проводиться за допомогою хладогена, який нагрівається від теплоносія зовнішнього контуру, стискається компресором, шляхом чого його температура зростає, і подається на теплообмінник, для нагрівання води ГВП та системи опалення будинку. Головна перевага такої системи – низьке енергоспоживання і високий ККД. Витративши 1 кВт електроенергії на забезпечення функціонування системи, можна отримати 4-6 кВт теплової енергії. Інший плюс – збереження природних ресурсів: газу, вугілля і т.п.

Як влаштована свердловина для теплового насоса

Свердловина або система свердловин теплового насоса – важлива частина системи опалення. Процес її буріння такої ж, як і свердловин на воду. Після завершення буріння в неї опускається замкнута система сталевих або пластикових труб, по яких буде циркулювати теплоносій. Після цього свердловина тампонується – заливається розчином бентоніта або іншим подібним речовиною, для того, щоб запобігти механічні дії на труби в результаті руху грунту. Головна умова – щоб матеріал тампонування не перешкоджав процесу теплообміну між землею і теплоносієм.

Глибина свердловин для теплових насосів залежить від ряду факторів, серед іншого від рівня залягання грунтових вод, площі будинку, який необхідно опалювати і розмірів території, на якій влаштовуються свердловини. 

Дивіться карту глибин Київської області. 

Найкраще замість однієї глибокої пробурити кілька свердловин меншої глибини на відстані 1-1,5 один від одного, звичайно, якщо це дозволяє площа ділянки. Іноді, замість паралельного вертикального буріння використовується “променеве” буріння свердловин, наприклад, коли площа ділянки недостатня для розміщення декількох вертикальних свердловин. В цьому випадку буріння ведеться під кутом, а свердловини розташовуються променеподібно. Таку систему можна розмістити на обмеженому просторі, близько 4 м2.

Розрахунок і проєктування системи, а також буріння свердловин слід довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям, які, як правило, працюють в компаніях, що заслужили гарну репутацію, а не в фірмах-одноденках. Пам’ятайте, що ціна свердловини під тепловий насос, а також і всієї системи опалення висока, а її термін служби безпосередньо залежить від якості виконаних робіт. У нашій компанії працюють досвідчені інженери та робітники, які використовують сучасну техніку і матеріали. Все це дозволяє нам бурити свердловини під теплові насоси, які прослужать своїм власникам 50-70 років. Ось ще кілька аргументів на користь співпраці з нами:

 • Ми працюємо офіційно, укладаючи письмовий договір, що захищає вас від шахрайства та недобросовісного виконання зобов’язань.
 • Наші фахівці бурять свердловину і монтують тепловий насос під ключ, так що вам не доведеться турбуватися про пошук кількох підрядників.
 • Ми успішно впораємося із завданням будь-якої складності – уклавши договір з нами ви обов’язково отримаєте відмінний результат.
 • Ми гарантуємо високу якість робіт у договірні терміни.
 • Наші розцінки відповідають реальним витратам праці і строго регламентовані кошторисом.

Щоб замовити буріння свердловин під теплові насоси зверніться до нашого менеджера по телефону, вказаному на цьому сайті або заповніть електронну заявку. Ми цінуємо наших клієнтів і з нетерпінням чекаємо вас!

завжди готові допомогти

Маєте запитання?