Буріння на артезіанську воду

By in ,
Буріння на артезіанську воду

Перед тим як всі починають облаштовувати заміські будинки, насамперед цікавляться варіантами постачання житла чистою питною водою. Часто люди вдаються до процедури буріння свердловин. Це дійсно хороший вибір, так як людина стає незалежним від централізованого водопостачання, круглий рік використовує якісні водні ресурси.

 

Буріння свердловини може проводитися на різну глибину, від чого буде залежати якість води. Відповідно, чим глибше джерело, тим краще. Адже підземні води, які знаходиться на глибині від 10 до 30 метрів, використовуються тільки як технічні або для поливу рослин. А ось нижче вода вже більше захищена від різних забруднюючих речовин, дощових вод і тд. Найбільш переважні для буріння сеноманский та юрський водоносні горизонти.

 

Юрський водоносний горизонт – це найбільша глибина буріння свердловин, яка максимально досягає 450 метрів, а свій початок бере від 160 метрів, по Києву та Київській області. Подивитись карти глибин. В такому місці водний ресурс повністю захищений від усіх забруднювачів з поверхні землі завдяки великим пластів глини, піщаника та верхніми водоносними горизонтами. Тут вода відповідає стандартам питної і нормам ДСанПін, тому її можна вживати без всяких побоювань для здоров’я.

 

Такий водний ресурс називають артезіанським. Воду використовують в якості мінеральної, природної столової. Вона не має додаткових домішок, бактерій і мікроорганізмів. На неї не впливає життєдіяльність людини. Головною перевагою артезіанських вод є наявність в складі мінералів. Зокрема, до них можна віднести такі важливі елементи, як натрій, фосфор, калій, залізо, магній, мідь і інші. Все це допомагає підтримувати організм людини на потрібному рівні, виконувати важливі функції для життя.

 

Вживаючи артезіанську воду, ви відчуєте зміни у своєму організмі практично відразу. У вас точно нормалізується кислотно-лужний баланс, робота нервової системи, більш міцною стане кісткова структура. До того ж її приємно пити, адже вона дійсно є смачною.

 

Вартість буріння такої свердловини досить висока, так як свердловина буриться на велику глибину, і використовується конструкція в дві та більше колон. Якщо ви рішуче налаштовані отримати таке джерело, то знайте, що будете вживати воду ідеальної якості.