6 основних вимог до об‘єкта

By in
6 основних вимог до об‘єкта
  • Робочий майданчик

Наявність заїзду до місця буріння

При виконанні глибоких свердловин на якісну, питну воду використовується тільки важка техніка, на базі ЗиЛ 131. Всього 2 одиниці (бурова та водовозка).

Переглянути всю нашу техніку.

Мінімальні розміри заїзду: ширина-2,5 м; висота-3,3 м

  • Відсутність підземних комунікацій на ділянці проведення робіт(газ, електрика, каналізація, вода)

І справа не тільки в тому що ми можемо пошкодити мережі буровим інструментом. Для проведення робіт обов‘язково викопується технологічна яма, мінімальним розміром:
1,5*2 метри та 2 метри в глибину. І саме в процесі викопування даного приямку ми найчастіше знаходимо комунікації, яких по словах замовника: «Здєсь 100% нєту». Найкраще рішення – мати на руках план ділянки з позначеними інженерними мережами.

  • Місце для розміщення вагону

Буріння глибоких свердловин в більшості випадків триває не менше 2 діб. Для зручності та прискорення процесу бригада проживає в своєму вагоні який бажано розмістити десь поблизу точки буріння.

  • Бажана наявність електроенергії

У разі її відсутності ми використовуємо генератор, від якого ваші сусіди будуть в захваті. В даному випадку розв’язання даного питання покладається на замовника.

  •  Вода

Як не дивно, для отримання води з підземних водоносних горизонтів, обов‘язково потрібна вода (для процесу буріння). У разі відсутності водопостачання на об‘єкті, водойма поблизу (в межах кількох кілометрів) нас влаштовує (озеро, ставок, річка і т.д)