Водопостачання

Водопостачання

Ми виконуємо водопостачання приватного будинку під ключ.
Наші фахівці готові забезпечити вас автономним джерелом води,
якщо відсутня централізована система або ви не задоволені її роботою.
З 1992 року роботи, ми забезпечили водою понад 2160 об'єктів.
Наша компанія реалізовувала проекти з різним ступенем складності
та на різних етапах водопостачання.

Замовити з гарантією

Автономне водопостачання

Будівництво водозабірного вузла

Не знаєте з чого почати?

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо
Буріння свердловин Артезбур

залишити заявку

Навіщо необхідно автономне
водопостачання?

Повна незалежність від
зовнішніх обставин – вода в будинку є завжди

Контроль якості H2O - вода вільна від домішок та органічних сполук

Можливість вибору дебіту (напору) - ви самі визначаєте продуктивність свердловини і агрегатів, виходячи з власних потреб

Водопостачання 

Забезпечення об’єкта джерелом води з поверхневих або підземних вод в необхідній кількості та у відповідності з цільовими показниками якості.

Мешканці заміських будинків і власники дачних ділянок неминуче стикаються з проблемою вибору джерела водопостачання.

Вибір тут невеликий:

  • колодязі,
  • свердловини 2-х видів: на пісок або на вапняк.

Буріння свердловини на воду – найбільш поширений і найзручніший спосіб забезпечити будинок чистою водою.

Що таке свердловина?

Свердловина

Це циліндрична гірнича виробка в земній корі. Характеризується вона відносно маленьким діаметром і глибиною від 10 до 300м. Буріння свердловин виконується з різною цілеспрямованістю, для різних галузей народного господарства або особистого користування. Свердловини діляться на побутові і промислові, і буряться, відповідно, різним обладнанням для отримання потрібного діаметру. З бурінням свердловин нерозривно пов’язані такі процеси як вишукування, проектування, будівництво і експлуатація гідротехнічних споруд. Буріння містить 3 основні етапи: руйнування породи забою,
видалення зруйнованої породи зі стовбура,
зміцнення стінок свердловини.

Критерії вибору джерела водопостачання. 
Ціль використання
  • Дачна ділянка не передбачає постійного проживання, а на літо для забезпечення джерела води буде достатньо колодязя або свердловини «на пісок». Термін служби свердловини «на пісок» – 5-7 років. Причина – вона досить швидко «замулюється» і вже не може бути хорошим джерелом води. Піщаний водоносний горизонт бідний у порівнянні з вапняковим. Продуктивність свердловини «на пісок» – до півтора кубометра на годину. Тому краще розглянути варіант буріння артезіанської свердловини на вапняк.
  • Котедж або заміський будинок – це вже місце постійного перебування людей, тому знадобиться якісний і чисте джерело питної води. Артезіанська свердловина – оптимальний варіант. Перевага артезіанської свердловини – вона здатна забезпечити власників чистою питною водою довгі роки. Артезіанська свердловина буриться до вапняку, розташованого на глибині до 300 метрів. Вапнякові плити володіють стабільними водоносними горизонтами. Стінки свердловини при бурінні додатково зміцнюються. А продуктивність артезіанської свердловини – до 5 кубометрів води на годину. 
Як правильно вибрати місце для свердловини?

Для буріння свердловини знадобиться майданчик не менше 4 метрів. Оскільки потрібен під’їзд для вантажного автомобіля з обладнанням. Бажано, щоб майданчик знаходився хоча б на відстані 5 метрів від прилеглих будівель і мінімум 30 метрів від очисних споруд. Може знадобитися додаткове місце для котловану і канави для відпрацьованого ґрунту. Краще виконати буріння свердловини на воду до будівництва будівлі. Це допоможе уникнути багатьох ремонтних робіт. Про вартість бурових робіт

Ціна буріння свердловини 

На воду залежить від ряду суб’єктивних обставин, пов’язаних з місцем розташування і умовами роботи, але є і невід’ємні складові. Вартість буріння свердловини включає:

  • роботи по бурінню і обсадці свердловини,
  • будівельні матеріали: труби, фільтри і технічне обладнання,
  • транспортні витрати і паливо,
  • прокачування і продувка свердловини,
  • хімічний аналіз води,
  • оформлення паспорта свердловини.
Паспорт свердловини 

містить всі необхідні дані для її обслуговування та ремонту. Буріння свердловин на воду – дуже відповідальна справа, відповідно довірити його варто виключно серйозної компанії, яка пропонує повний цикл робіт по водопостачанню. Ми даємо гарантію на весь спектр надаваних послуг.

відгуки

Від імені колективу ТОВ “Органік експерт” висловлюємо вдячність ПП “Артезбур” за глибокий професійний підхід та відповідальне відношення до вирішення поставлених завдань. Ми повністю задоволені отриманим результатом виконаного об’єму робіт та можемо радити компанію “Артезбур” як високопрофесійну команду, здатну вирішувати поставлені задачі на високому рівні.

Артезбур нам довіряють
Київський зоологічний парк

Київський зоологічний парк висловлює щиру подяку ПП “Артезбур”, за якісне та своєчасне виконання свердловин для водозабезпечення зоопарку. Під час робіт по реконструкції території, було виконано буріння двох водозабірних свердловин загальною продуктивністю 30м3/годину. Всі роботи виконані згідно обумовлених строків та технічних умов. Щиро вдічні за співпрацю та професійний підхід до виконання робіт.

Артезбур нам довіряють
ТОВ “БСК “Україна”

ТОВ “Будівельна сервісна компанія “Україна” дякує за якісно виконанне буріння та водозабезпечення ЖК “Столичний” в м. Васильків. Якість та рівень виконання робіт відповідає всім найвищим вимогам. Ваші професійні знання та досвід, і також індивідуальний підхід до вирішення важливих завдань по водопостачанню дозволяє нам з впевнінестю рекомендувати Вас як дуже надійних партнерів.