Для будинку та квартири

Водоочистка для
будинку та квартири

Компанія Артезбур, з радістю допоможе підібрати, змонтувати
та надалі обслуговувати систему водоочистки для квартири та домів,
відповідно до ваших потреб. Ми можемо зробити вашу воду ідеальною.

5 кроків до чистої води:

Водоочистка для квартири

ЗАЯВКА

Ви звертаєтеся за очищенням води
по телефону або через сайт

Водоочистка для квартири

Аналіз

Ми збираємо необхідні дані,
беремо пробу води для аналізу

Водоочистка для квартири

ПІДБІР

За результатами аналізу підбираємо обладнання і оформляємо договір

Водоочистка для квартири

МОНТАЖ

Доставляємо і монтуємо
обладнання для очищення води

Водоочистка для квартири

РЕЗУЛЬТАТ

Ви п’єте і купаєтеся в чистій,
м’якій і прозорій воді

Фільтри для очитски води

Професійний підбір обладнання

Найпростіший спосіб підібрати підходящу систему очищення - залишити
заявку на сайті

ВИДИ ОЧИСТКИ ВОДИ

Система комплексної очистки для дома та квартири

Схема фильтров

Фільтр механічного очищення:

 • очищення води від механічних домішок (пісок, окалини, пакля і тд)
 • захищає побутові прилади і сантехніку
 • легка заміна елементів, проста і надійна конструкція , заміна картриджів 1 раз на пів року

Фільтр комплексного очищення води:

 • видаляє солі жорсткості, залізо, марганець, амоній, органічні сполуки
 • висока продуктивність
 • ресурс завантаження до 15 років
 • автоматична робота

Вугільний постфільтр:

 • видаляє залишкові сторонні запахи
 • покращує смакові якості води
 • заміна вугілля 1 раз на 1.5 року

Ультрафіолетовий знезаражуватель:

 • видалення з води бактерій та мікроорганізмів
 • заміна випромінювача 1 раз на рік

Фільтр зворотного осмосу:

 • виводить з води радіонукліди, бактерії, частки важких металів, канцерогенні хлоровмісні сполуки
 • заміна картриджів попереднього очищення раз в квартал
 • заміна мембрани 1 раз на рік

Ми довіряємо:

Водоочистка за допомогою фільтрів

Крім безпосереднього проціджування, сучасні водоочисні фільтри використовують і інші методи в залежності від бажаного результату. Так, фільтр може забезпечувати комплексну очистку або позбавляти від конкретних елементів, механічних частинок, запаху. Найбільш ефективні системи зазвичай мають кілька ступенів очищення.

 • Озонування

Озон є хімічно активною формою кисню, і його молекули, проникаючи крізь клітинні мембрани органічних речовин, швидко їх окислюють. Мікроорганізми таким чином гинуть, смакові якості води поліпшуються, і знищується неприємний запах. Подібна технологія активно використовується в західних країнах, і в Україні також може припасти дуже до речі в процесі водопідготовки.

 • Обробка води іонами срібла

Метод відомий ще з давніх часів, коли воду знезаражували, витримуючи її в срібному посуді. Сучасні способи очищення води сріблом полягають в поєднанні його іонів з оболонкою бактерій, що приносить набагато більший ефект. Однак є в цього методу і противники, оскільки існує думка, що срібло як важкий метал небезпечно для організму.

 • Очищення активованим вугіллям

Активоване вугілля є відмінним природним реагентом для сорбційної очистки рідини, повернення їй прозорості та видалення органічних сполук, газів і неприємних запахів. Цей матеріал відрізняється пористою структурою, що збільшує площу його поверхні, а разом з тим і ефективність роботи.

 • Йодування

Певна концентрація йоду, що не представляє небезпеки для організму, допомагає швидко і досить ефективно дезінфікувати воду. Йодування нерідко застосовують для очищення води в басейні, а спеціально розроблені йодні таблетки можуть виручити в польових умовах, коли воду доводиться набирати з невідомих колодязів і джерел.

 • Ультрафіолет

Знезараження води за допомогою ультрафіолетових променів або ультрафіолетової мембрани визнається одним з найбільш ефективних методів очищення. Технологія обробки рідини ультрафіолетом заснована на певних фотохімічних реакціях, що призводять до пошкодження клітин містяться у воді мікроорганізмів і загибелі останніх.

 • Зворотний осмос

Цей спосіб був винайдений для опріснення морської води. Грунтується він на природній здатності рідин проникати крізь мембрану від слабкого розчину солі до більш концентрованого. В результаті удосконалення технології процес вийшло повернути назад за допомогою високого тиску. Під його дією рідина рухається в сторону слабкої сольової концентрації, тому метод і назвали зворотним осмосом.

Основним елементом діючих таким чином фільтрів є напівпроникна мембрана, осередки якої за розміром відповідають молекулам води. Вона пропускає воду, а також ще більш дрібні молекули кисню і водню, інші ж домішки залишаються зовні. Зворотний осмос вважається одним з найефективніших сучасних способів водоочистки, оскільки дозволяє одночасно позбавити рідина і від органічних домішок, і від бактерій, і від солей важких металів.

Вибір побутового фільтра

Перед покупкою фільтра для очищення води ви повинні визначитися з метою його установки. Від очікуваних вами результатів залежатимуть тип, комплектація і ціна обладнання. Найчастіше для прийняття подібного рішення потрібні лабораторний аналіз води і консультація фахівців.

Співробітники ПП «Артезбур» дадуть відповідь на всі ваші запитання, підберуть необхідний фільтр і встановлять його відповідно до усіх технічних вимог. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо поліпшити якість вашого життя!

завжди готові допомогти

Маєте запитання?