Від чого залежить ціна на буріння свердловини на воду

By in , ,
Від чого залежить ціна на буріння свердловини на воду

Свердловина – краще рішення для комфортного проживання за містом сім’ї. За типом такі конструкції бувають на технічну і на питну воду. Якщо вам необхідна свердловина на воду – ви завжди можете звернутися до наших фахівців.

Від чого залежить вартість буріння свердловин

На питання, з чого складаються ціни на буріння свердловин відповісти просто. Залежать вони він кількох важливих факторів. Чільну роль у цьому займає тип конструкції. Конструкції бувають одно-, дво- та трьох трубною. Однотрубний варіант вважається найбільш поширеним. Як правило, 75% клієнтів віддають перевагу саме такому типу. Тут використовуються труби різних розмірів, виконані з високоміцного і надійного пластика, також можна зупинитися на емальованих і сталевих варіантах. Через те, що буріння в одну колону є одним з найпростіших в технологічному плані, фахівці здають роботу «під ключ» протягом 1-3 днів, а вартість від 450 грн м / п.

При необхідності отримання чистої питної води з сеноманського водоносного горизонту використовується двотрубний метод. Термін виконання такої послуги варіюється від 5 до 7 днів, а вартість – від 1100 грн м / п. Свердловини з трьома і більше колонами – самий складний і тривалий процес. Найчастіше роботи з його встановлення досягають до двох тижнів. Перевагою такої води є її позитивні якості і кришталева чистота. Прорахувати вартість такої роботи можна тільки в індивідуальному порядку, де враховуються всі фактори, матеріали, якість грунту і інші додаткові особливості. Якщо цікавить буріння свердловин і ціна за метр, дізнатися про послугу детальніше і розрахувати вартість можна тут https://artezbur.ua/price/.

Чому співпрацювати з нами вигідно і надійно

Тривалість функціонування такого складного гідрогеологічного об’єкта, як артезіанська свердловина повністю залежить від правильного виконання технологічних процесів. Довіряти буріння непрофесіоналам і недосвідченим працівникам вкрай не рекомендується. Такий необачний крок може привести до ще більших фінансових витрат.

Ми враховуємо всі переваги замовника, особливості місцевості, фінансову сторону питання. Пропонуються різні комбінації конструкцій, тому вибрати є з чого. Ви можете підібрати найбільш зручний для себе спосіб оплати.