Свердловина на воду у дві колони

By in
Свердловина на воду у дві колони

Робота по бурінню свердловини у дві колони складається з декількох етапів:

  • Буріння (проводиться буровою технікою УРБ 2А2).
  • Опускається перша обсадна колона. Вона буває з НПВХ пластику, стальна чи емальована. Діаметр обсадної труби від 125 мм.  Колона цементується для перекриття верхніх водоносних горизонтів. Це необхідні заходи, для виключення попадання води з верхніх водоносних горизонтів поганої якості.
  • Опускається фільтрова колона. Найчастіше використовується труба з нержавіючої сталі, з діаметром від 60,3 мм. Монтується перфорований водозабірний фільтр з нержавіючої сітки. Довжина фільтра залежить від кількості необхідного дебіту та потужності водоносного горизонту.
  • Фільтрова колона засипається гравійною засипкою, яка запобігає потрапляння піску до свердловини.
  • Монтаж приямку. Приямок монтується із залізобетонних кілець та кришки. Через приямок в обсадну колону опускається насосне обладнання (насос, водозабірна труба, електричний кабель та страхувальний трос).
  • Обсадна труба закривається герметичним оголовком.
  • Монтаж обв’язки свердловини. Обв’язка включає монтаж гідроакумулятора, реле тиску, пульт керування насосом та інше обладнання. Може бути змонтовано у приямку або будинку.
  • Свердловина підключається до електричної мережі та системи водозабезпечення.

буріння свердловини у дві колони

Свердловина на воду у дві колони рекомендована для отримання питної води з сеноманського водоносного горизонту. Орієнтована глибина залягання 60-180 метрів.

Подивитися водоносні горизонти Київської області.

Дана конструкція складається з двох видів труб, де перша обсадна труба, а друга фільтрова.

Ціна на буріння свердловини на воду у дві колони залежить від глибини свердловини, обраного матеріалу колони та насосного обладнання.

Подивитися ціни на буріння свердловини у дві колони.

Якщо у вас виникли запитання по бурінню свердловини, наші фахівці завжди готові вам допомогти та підібрати матеріали залежно від ваших вимог. Чекаємо ваших замовлень на буріння свердловин під ключ.