Навіщо прокачувати свердловину?

By in
Навіщо прокачувати свердловину?

Якщо свердловину не прокачати домішки залишаться всередині свердловини, з часом вони заб’ють всі фільтри і зупинять надходження води.

  • Перша вода, яка підіймається зі свердловини, має високу каламутність і для пиття не годиться.
  • Якщо не вживати прокачування свердловини, домішки залишаться всередині свердловини, з часом вони заб’ють всі фільтри і зупинять надходження води.
  • Процес замулювання свердловини не закінчується ніколи, бо водоносні горизонти поступово руйнуються, і в воду потрапляють камінчики, піщинки і інші механічні домішки. Більшість домішок осідають на дні свердловини, але деякі з домішок, найбільш дрібні, просочуються через фільтр і потрапляють у воду, що підіймається.
  • Механічні домішки, які осідають у свердловині поступово зменшують глибину свердловини і, відповідно, зменшують її продуктивність.

До буріння свердловин краще підходити комплексно, та дотримуватися всіх етапів технології буріння. Прокачування свердловини починається відразу ж, після підняття бурового обладнання. Перший час вода має високу каламутність, але поступово вода світлішає, досягаючи кристалічної прозорості.

Замовити технічне обслуговування свердловини чи ремонт свердловини.