Ліцензування

Ліцензування

Проектування артезіанських свердловин. Буріння, облаштування,
сервісне обслуговування свердловин будь-якої складності. Всі види робіт
з буріння в Києві та Київській області.

Чи обов`язкова ліцензія на
спеціальне користування надрами?

Так, якщо обсяг видобування підземних вод із кожного з водозаборів перевищує 300 кубічних метрів на добу.

Кодекс України про надра Стаття 21.

Надання надр у користування для видобування підземних вод (крім мінеральних) і розробки родовищ торфу

Надра у користування для видобування підземних вод (крім мінеральних) і розробки родовищ торфу надаються без надання гірничого відводу на підставі спеціальних дозволів, крім випадків, передбачених статтею 23 цього Кодексу, що видаються після попереднього погодження з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, та центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Де отримати?

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГЕОЛОГІЇ ТА НАДР УКРАЇНИ
вул. Антона Цедіка, 16, м. Київ, 03057,
понеділок – четверг: 9.00-18.00
п’ятниця: 9.00-16.45
перерва: 13.00-13.45
тел .: (044) 536-13-17, факс: (044) 456-71-45
E-mail: sekretar@geomail.kiev.ua
сайт www.geo.gov.ua

завжди готові допомогти

Маєте запитання?