Переваги буріння свердловин на воду навесні

By in ,
Переваги буріння свердловин на воду навесні

Незважаючи на те, що бурові роботи можна проводити протягом всього року, весна вважається найбільш підходящим сезоном для організації індивідуальних свердловин. Пояснюється цей факт тим, що навесні максимально активізується діяльність з благоустрою заміських ділянок. Робиться це для того, щоб до літа забезпечити комфортний побут. Як відомо, при відсутності води на ділянці про комфортне проживання і проведенні будівельних робіт не може бути й мови. Тому якщо ви плануєте буріння свердловини на вашій ділянці, необхідно вже зараз подбати про замовлення цієї послуги.

Переваги бурових робіт у весняний період в порівнянні з іншими сезонами

• Як правило, в квітні-травні дороги вже відтанули, підсохлі та підчищені. Таким чином, техніка не буде залишати глибокі колії. Також навесні випадає набагато меншу кількість опадів, ніж восени. Завдяки цьому бурові роботи навесні проводяться в заплановані терміни, без змін.
• Іншою перевагою буріння навесні можна назвати мінімальний ризик пошкодження насаджень. Більшість людей набувають заміську ділянку з метою вирощування на ньому дерев і культур. Навесні, на відміну від літа, на ділянці ще немає насаджень.
• Як відомо, у весняну пору року світловий день стає набагато довше, ніж взимку. У зимовий період працівники обмежені в часі, навесні буріння відбувається набагато швидше.
• Також середньодобова температура тримається в районі плюса, а це значить, що не виникне технічних труднощів при бурінні.

Однак у буріння навесні є, кілька мінусів – в порівнянні із зимовим періодом вище черга, а відповідно час очікування на буріння свердловини довший. Підйом цін на буріння, шляхом збільшення попиту на дану послугу. Також багатотонна бурова установка, що перетворює ґрунтову дорогу в непрохідну смугу бруду, після заїзду техніки на вашу ділянку навесні залишає наслідки у вигляді витоптаного газону і порушеною розміткою ділянки. Однак навіть в цьому є плюс – до літа ділянку буде виглядати як ніби на неї нічого не бурили.

Перевага буріння свердловин навесні очевидно, як і попит на цю послугу. Тому якщо ви хочете обзавестися власним джерелом води до початку літа, необхідно подбати про це вже зараз.

Подивитись ціни на буріння свердловин під ключ ви можете за посиланням.

Подивитись водоносні горизонти у вашій місцевості ви можете на карті глибин.