Монтаж обладнання для свердловини на воду

By in
Монтаж обладнання для свердловини на воду

Буріння свердловини і монтаж обладнання для свердловини на воду заміського будинку, дачі або іншого об’єкта – досить складна і трудомістка задача, яка вимагає комплексного, відповідального підходу. Крім буріння свердловини, для забезпечення достатнього водопостачання потрібно встановлювати спеціальне насосне та інше допоміжне обладнання. Самостійно впоратися з цим завданням досить важко, тому краще довірити її професіоналам. Компанія «АРТЕЗБУР» якраз займається облаштуванням водопостачання та монтажем обладнання для свердловин на воду. Крім того, ми надаємо комплексну послугу з обслуговування і ремонту насосів та інших пристроїв, що встановлюються.

Перелік робіт по монтажу обладнання для свердловини на воду

Створення автономної системи водопостачання заміського будинку і ділянки краще довірити фахівцям «АРТЕЗБУР», які здійснюють буріння свердловини на воду, адже вони будуть добре ознайомлені з особливостями ґрунту конкретної місцевості. У комплекс послуг з облаштування водопостачання входять наступні роботи:

 

  • Монтаж приямка. Приямок монтується із залізобетонних кілець та кришки. Через приямок в обсадних (робочу) колону опускається насосне обладнання (насос, водозабірна труба, електричний кабель і страхувальний трос).
  • Обсадна труба закривається герметичним оголовком.
  • Монтаж обв’язки свердловини. Обв’язка включає монтаж гідроакумулятора, реле тиску, пульт управління насосом та інше обладнання. Може бути змонтовано в приямку або в будинку.
  • Свердловина підключається до електричної мережі і системи водопостачання.

 

Компанія «АРТЕЗБУР» дає тривалу гарантію на встановлювані насоси та інше свердловинне обладнання, пропонуючи повноцінне сервісне обслуговування за вимогами європейських стандартів.

Особливості розміщення свердловинного обладнання

Компанія «АРТЕЗБУР» надає професійні послуги з монтажу, пуско-налагоджувальних робіт та сервісного обслуговування насосних установок та іншого допоміжного обладнання. На вимогу замовника пристрої можуть бути встановлені в ЖБ кільцях (у приямку) або всередині будинку (наприклад, в підвалі) більш детально ознайомитись ви можете тут. Кращим варіантом є монтаж обладнання в будинку, оскільки виключається ризик затоплення ґрунтовими водами і корозії, що істотно продовжує термін служби агрегатів. Але цей варіант застосовний тільки в тому випадку, якщо в будинку є окреме приміщення під розміщення обладнання.

Дізнатись ціни на монтаж насосного обладнання.