Монтаж обладнання для свердловини на воду

By in
Монтаж обладнання для свердловини на воду

Буріння свердловини і монтаж обладнання для свердловини на воду заміського будинку, дачі або іншого об’єкта – досить складна і трудомістка задача, яка вимагає комплексного, відповідального підходу. Крім буріння свердловини, для забезпечення достатнього водопостачання потрібно встановлювати спеціальне насосне та інше допоміжне обладнання. Самостійно впоратися з цим завданням досить важко, тому краще довірити її професіоналам. Компанія «АРТЕЗБУР» якраз займається облаштуванням водопостачання та монтажем обладнання для свердловин на воду. Крім того, ми надаємо комплексну послугу з обслуговування і ремонту насосів та інших пристроїв, що встановлюються.

Особливості розміщення свердловинного обладнання

Компанія «АРТЕЗБУР» надає професійні послуги з монтажу, пуско-налагоджувальних робіт та сервісного обслуговування насосних установок та іншого допоміжного обладнання. На вимогу замовника пристрої можуть бути встановлені в ЖБ кільцях (у приямку) або всередині будинку (наприклад, в підвалі) більш детально ознайомитись ви можете тут. Кращим варіантом є монтаж обладнання в будинку, оскільки виключається ризик затоплення ґрунтовими водами і корозії, що істотно продовжує термін служби агрегатів. Але цей варіант застосовний тільки в тому випадку, якщо в будинку є окреме приміщення під розміщення обладнання.

 

Перелік робіт по монтажу обладнання для свердловини на воду

Створення автономної системи водопостачання заміського будинку і ділянки краще довірити фахівцям «АРТЕЗБУР», які здійснюють буріння свердловини на воду, адже вони будуть добре ознайомлені з особливостями ґрунту конкретної місцевості. У комплекс послуг з облаштування водопостачання входять наступні роботи:

 

  • Монтаж приямка. Приямок монтується із залізобетонних кілець та кришки. Через приямок в обсадних (робочу) колону опускається насосне обладнання (насос, водозабірна труба, електричний кабель і страхувальний трос).
  • Обсадна труба закривається герметичним оголовком.
  • Монтаж обв’язки свердловини. Обв’язка включає монтаж гідроакумулятора, реле тиску, пульт управління насосом та інше обладнання. Може бути змонтовано в приямку або в будинку.
  • Свердловина підключається до електричної мережі і системи водопостачання.

 

Компанія «АРТЕЗБУР» дає тривалу гарантію на встановлювані насоси та інше свердловинне обладнання, пропонуючи повноцінне сервісне обслуговування за вимогами європейських стандартів.

 

Дізнатись ціни на монтаж насосного обладнання.