Де краще розміщувати насосне обладнання для свердловини в будинку або в приямку?

By in , ,
Де краще розміщувати насосне обладнання для свердловини в будинку або в приямку?

Автономне джерело води для приватного будинку – це такий спосіб організації водопостачання об’єкта, який дозволяє отримати одразу кілька переваг. Власна свердловина допоможе не залежати від діяльності комунальних служб і позбавить від відповідних щомісячних платежів, дасть постійний доступ до якісної води та забезпечить стабільний тиск напору при використанні хороших насосів. Стосовно до останніх залишиться лише вирішити питання про місце розміщення обладнання: встановити його в будинку або змонтувати в спеціальному приямку за межами житлової будови.

Подивитися монтаж насосного обладнання ви можете за посиланням.

Кожен варіант має свої плюси і мінуси, тому сказати, що один спосіб однозначно кращий за інший, не можна. Оптимальний вибір вдасться зробити після порівняння всіх переваг і недоліків з урахуванням особливостей самого будинку, адже, перш за все, для установки насосного обладнання всередині нього буде потрібно наявність спеціального приміщення. І, навпаки, при монтажі насоса в приямку вдасться заощадити цінні квадратні метри.

Монтаж-обладнання-в-будинку

Стосовно до вартості робіт по кожному способу варіант «домашньої» насосної станції обійдеться дорожче через необхідність ставити більш потужне обладнання. З іншого боку, при такому виборі повністю усувається проблема виходу обладнання з ладу через корозії або постійного перебування у вологих умовах, особливо згубних для будь-якої, навіть самої якісної автоматики. Зрозуміло, якщо насос і супутня інженерна інфраструктура будуть змонтовані в спеціальному колодязі під землею, це не призведе до швидкої поломки системи. Але вологе середовище скоротить термін роботи автоматики і зажадає періодичного обслуговування або заміни її окремих деталей.

Монтаж-обладнання-в-жб

Наступний важливий фактор – завжди присутня ймовірність затоплення свердловини. Якщо насос розміщений прямо над нею, доведеться враховувати ризики контакту обладнання з водою. У випадку з монтажем насосної станції всередині будинку ця проблема зникає, а значить, обладнання буде працювати стабільно при будь-яких форс-мажорах.

Врахувати всі нюанси, що впливають на вибір місця установки обладнання для свердловини, непрофесіоналові досить складно. Краще рішення – отримати консультацію у фахівців, що займаються водопостачанням приватних будинків під ключ.  Наші фахівці завжди готові допомогти з вибором того способу монтажу, який більше підійде конкретно до вашого об’єкта!

Подивитися ціни на буріння свердловин під ключ.