Де краще бурити свердловину на ділянці

By in ,
Де краще бурити свердловину на ділянці

Пробурена свердловина на ділянці – це гідна альтернатива центральному водопостачанню. А іноді, це єдиний варіант джерела водопостачання для будинку або ділянки.

Ціна на буріння свердловин по Києву та Київській області залежить від ціни за метр погонний (м/п) буріння, глибини самої свердловини, насосного обладнання, яким буде облаштована свердловина, матеріалів, а також місця розташування свердловини.

Для визначення місця розташування свердловини на ділянці, вам краще звернутися за консультацією до фахівців в області буріння та водопостачання. Вибір місця розташування свердловини на ділянці залежить від наступних факторів:

  • Робоча площадка

Крім техніки на об’єкті розміщуються матеріали для проведення робіт (труби, буровий інструмент, цемент)

Мінімальні розміри ділянки для виконання робіт: 10 * 10 метрів

  • Наявність заїзду до місця буріння

Буріння проводиться буровою технікою, такою як ЗІЛ 131. Мінімальні розміри заїзду: ширина-2,5 м; висота-3,3 м.

  • Відсутність підземних комунікацій на ділянці проведення робіт (газ, електрика, каналізація, вода)

Для проведення робіт обов’язково викопується технологічна яма мінімальним розміром: 1,5 * 2 метри і 2 метри в глибину.

  • Місце для розміщення вагона

Буріння глибоких свердловин в більшості випадків триває не менше 2 діб. Для зручності і прискорення процесу бригада проживає у своєму вагоні який бажано розмістити десь поблизу точки буріння.

  • Бажано наявність електроенергії
  • Вода

Як не дивно, для отримання води з підземних водоносних горизонтів, обов’язково потрібна вода (для буріння). У разі відсутності водопостачання на об’єкті, водойма поблизу (в межах декількох кілометрів) нас влаштовує (озеро, ставок, річка і т.д.)

  • Розташування свердловини повинно відповідати санітарним нормам і має забезпечувати доступ бурової установки.

Буріння повинно здійснюватися не ближче 15 м від вигрібних ям, каналізації. Якщо поверхня має ухил у бік свердловини, то ця відстань повинна бути ще більше.

  • Небажано виконувати буріння свердловини в місцях майбутніх будівель.

 

Ідеальне місце для розташування свердловини підібрати складно, тому необхідно розрахувати та зважити як переваги, так і недоліки передбачуваного місця для буріння свердловини. Для полегшення завдання найкраще мати докладний план ділянки, де передбачається бурити свердловину, і нанести на неї всі об’єкти: будівлі, септики, туалети, тощо.

Фахівці бурової компанії «АРТЕЗБУР» https://artezbur.ua/ мають досвід роботи з буріння свердловин та водопостачання понад 25 років. Ми зможемо вас проконсультувати по глибині водоносного горизонту в вашій місцевості, на основі пробурених аналогів, допоможемо з вибором матеріалів та конструкції свердловини, яка найкраще підходить під ваші вимоги. Обов’язково, перед укладенням договору на буріння, наш фахівець виїжджає на ділянку і рекомендує місце для розташування майбутньої свердловини.

Чекаємо ваших замовлень на буріння свердловин під ключ.