Буріння свердловин по гранітах

Буріння свердловин
по гранітах

Бурова компанія "Артезбур" виконує буріння свердловин
по гранітах під ключ.

Порядок дій

ваш дзвінок

ваш дзвінок
та отримання консультації

Буріння свердловин Київ

складання кошторису

Буріння свердловин Київ

виїзд спеціаліста
на об'єкт

Буріння свердловин Київ

підготовка гарантійної
документації на свердловину
та обладнання

Буріння свердловин Київ

бурові роботи та монтаж
насосного обладнання

Буріння свердловин Київ

підписання договору
та внесення передплати

Буріння свердловин Київ

підписання актів
та оплата залишку

Буріння свердловин Київ

пропозиція системи
водоочистки (за необхідності)

Буріння свердловин Київ

задоволенний клієнт

Granit

БУРІННЯ ПО ГРАНІТАХ

Артезбур

Якість води:

Термін виконання:

10 - 14 днів

Гарантія:

5 років

Матеріал:

Прораховується індивідуально

Діаметр:

Продуктивність:

160х7,7 + 110х6,6

до 10м3

1100

160х7,7 + 90х4,3

до 10м3

1000

200x9,6 + 125x7,4

до 20м3

1500

Діаметр:

Продуктивність:

125х7,4 нпвх + 60х2 нж

до 8м3

1050

140х6,5 нпвх + 76 нж

до 10м3

1150

160х7,7 нпвх + 102 нж

до 10м3

1250

225х8,6 нпвх + 129,9 нж

до 20м3

1800

Діаметр:

Продуктивність:

127х3 + 76х2 нж

до 8м3

1300

159х3 + 102 нж

до 15м3

1500

Діаметр:

Продуктивність:

159х3 + 108

до 15м3

1350

219х4/5/6 + 127

до 25м3

3500

Бурова техніка

 Важка техніка

  • Буріння до 305 метрів
  • Встановлення обсадних труб з будь-якого матеріалу (металу чи НПВХ) та діаметром до 530 мм
  • Висока прохідність (На базі ЗИЛ 131 або маз 500)
Буріння  свердловин по гранітах
Багато людей переконалися на власному досвіді, що мати доступ до чистої води це дуже зручно і корисно. Саме тому свердловини просто необхідні для водопостачання міських мікрорайонів, промислових об’єктів, приватних господарств і т.д. Тим більше, якщо всі роботи виконані грамотно, то  свердловини по гранітах майже не вимагають ремонту, і термін свердловини може досягти 20 років.
Буріння свердловини по гранітах, це довгий та трудомісткий процес. Від категорії геологічних порід залежать швидкість буріння, спосіб і вибір бурової техніки, необхідна сила тиску на вибій свердловини або вага бурового снаряда. Твердість грунтів та геологічних порід під час буріння проявляється їх опором руйнуванню від місцевої дії бурових доліт.  Найскладніше бурувати міцні породи, такі як граніти. Від цього і вище вартість бурових робіт по гранітах. 
Буріння по гранітах – це досить трудомісткий і серйозний процес, що вимагає великої точності і високого рівня професіоналізму. Як правило, водоносний шар залягає на глибині від 20 до 150 і більше метрів, в залежності від характеру місцевості. Гранітна порода залягає по правій стороні Київської області від Фастова, Білий Церкви та нижче.
Вода у гранітних породах досить чиста, вона  не містить ні важких металів, ні нітратів, ні фенолів. Оскільки у свердловині відсутній кисень, про бактеріальні забруднення навіть не може йти мови, деякі вчені називають  таку воду – «мертвої». Проте, вода містить багато заліза, фтору і солей.
Кожна свердловина пробурена по гранітах має власний паспорт. У цьому документі повинні бути вказані загальна глибина свердловини, її розмір, статичні та динамічні рівні води, діаметри труб, рекомендована глибина установки насоса.
Буріння  свердловин по гранітах обходиться, як правило, дорожче, ніж буріння «на пісок», оскільки ціна залежить від трудовитрат і амортизації бурової техніки, при бурінні на тверді породи знос техніки та обладнання в рази вище. Крім цього, для буріння потрібні більш потужні насоси та спеціальний буровий інструмент.

Відгуки

Від імені колективу ТОВ “Органік експерт” висловлюємо вдячність ПП “Артезбур” за глибокий професійний підхід та відповідальне відношення до вирішення поставлених завдань. Ми повністю задоволені отриманим результатом виконаного об’єму робіт та можемо радити компанію “Артезбур” як високопрофесійну команду, здатну вирішувати поставлені задачі на високому рівні.

Артезбур нам довіряють
Київський зоологічний парк

Київський зоологічний парк висловлює щиру подяку ПП “Артезбур”, за якісне та своєчасне виконання свердловин для водозабезпечення зоопарку. Під час робіт по реконструкції території, було виконано буріння двох водозабірних свердловин загальною продуктивністю 30м3/годину. Всі роботи виконані згідно обумовлених строків та технічних умов. Щиро вдічні за співпрацю та професійний підхід до виконання робіт.

Артезбур нам довіряють
ТОВ “БСК “Україна”

ТОВ “Будівельна сервісна компанія “Україна” дякує за якісно виконанне буріння та водозабезпечення ЖК “Столичний” в м. Васильків. Якість та рівень виконання робіт відповідає всім найвищим вимогам. Ваші професійні знання та досвід, і також індивідуальний підхід до вирішення важливих завдань по водопостачанню дозволяє нам з впевнінестю рекомендувати Вас як дуже надійних партнерів.

завжди готові допомогти

Маєте запитання?