Буріння приватних свердловин

Приватне
буріння свердловин

Для організації повноцінного водопостачання заміського будинку
зі свердловини проводиться буріння на воду. Від глибини буріння
(на пісок або на вапняк) безпосередньо залежить майбутня продуктивність
водяних свердловин, їх довговічність, надійність і, власне, сама якість води.
Переглянути всі послуги бурової компанії "Артезбур".

Порядок дій

ваш дзвінок

ваш дзвінок
та отримання консультації

Буріння свердловин Київ

складання кошторису

Буріння свердловин Київ

виїзд спеціаліста
на об'єкт

Буріння свердловин Київ

підготовка гарантійної
документації на свердловину
та обладнання

Буріння свердловин Київ

бурові роботи та монтаж
насосного обладнання

Буріння свердловин Київ

підписання договору
та внесення передплати

Буріння свердловин Київ

підписання актів
та оплата залишку

Буріння свердловин Київ

пропозиція системи
водоочистки (за необхідності)

Буріння свердловин Київ

задоволенний клієнт

Розміщення бурової техніки на об'єкті

Артезбур буріння свердловин

Дізнайтесь ціни на

буріння свердловин під ключ

Конструкції свердловин

1 колона бурріння свердловин
Буріння приватних свердловин

Колона

Використовується для буріння на технічну воду, до верхніх водоносних горизонтів таких як:
- Полтавський
- Харківський
- Бучацський

Буріння приватних свердловин

Колони

Складається з двох видів труб різних за діаметром. Де перша труба (обсадна)
– цементується та перекриває верхні горизонти перешкоджаючи потраплянню вони поганої якості до якісного горизонту. Дана конструкція використовується для отримання води питного призначення з Сеноманського водоносного горизонту.

Буріння приватних свердловин

Колони

Використовується для отримання води найкращої якості) з найглибшого горизонту – Юрського. Глибина такої свердловини може сягати 300 метрів. Складається з трьох видів труб різних за діаметром. Де перша та друга труба (обсадні) – цементуються та перекривають верхні горизонти перешкоджаючи потраплянню вони гіршої якості до ідеально-чистого горизонту.

bg

Порада


Дешева рибка – погана юшка
Ціна за метр буріння, насамперед залежить від якості матеріалів та конструкції свердловини, але аж ніяк не від бажання більш заробити бурових організацій
bg

Порада


Будьте уважні при виборі бурової організації за критерієм вартості
Дізнаючись ціну за метр буріння, уточніть, що входить у вартість м/п. Адже дуже часто у вартість м/п не враховують доставку техніки на об`єкт, амортизацію обладнання чи витрати на пальне – що буде оплачуватись окремо.
bg

Порада

Вимагайте договір!
Обираючи бурову організацію чи віддаючи перевагу так званим «часникам» обов`язково підписуйте договір. Буріння свердловини пов`язане з великою кількістю ризиків та непередбачуваних обставин які можуть завдати значних збитків буровій організації.
Окремий вид підрядників при виникненні складних обставин (в процесі буріння) просто залишають «проблемний» об`єкт, не повідомляючи про це замовника та не повертаючи авансових коштів.
bg

Порада

Свердловини діаметром 32/40/50мм. Обдумайте своє рішення.
Якість води? – сумнівна. Як довго працюватиме? – невідомо. Дебіт? – невідомий. Дане рішення передбачає використання поверхневої насосної станції – яка в 99% випадків не може забезпечити безперебійне водопостачання зі стабільним тиском в системі. Як правильно? – тільки глибинний насос, а отже труби діаметром від 110 мм.
bg

Порада

Скільки разів за все своє життя, людина замовляє свердловину?
Правильна конструкція/якісні матеріали – в 90% випадків, не більше 2 разів (тільки якщо ви не прораб чи не представник будівельної організації) Неякісна конструкція/дешеві матеріали – кожного року нова свердловина? Правильно зробленої свердловини, з якісними матеріалами може вистачити на все життя. Пам`ятайте про це коли захочеться економити.

Бурова техніка

вантажна

велика бурова техніка

   ПЕРЕВАГИ

• Буріння до 305 метрів
• Встановлення обсадних труб з будь-якого матеріалу (металу чи НПВХ) та діаметром до 530 мм
• Висока прохідність (На базі ЗИЛ 131 або маз 500)
велика бурова техніка

   НЕДОЛІКИ

• Великі розміри (потрібно більше місця для буріння)
Приватне буріння свердловин

Компанія «Артезбур» пропонує послуги з приватного буріння свердловин. Для забезпечення водою приватного заміського будинку, в якому власники живуть постійно і споживають багато води, необхідно буріння глибокої артезіанської свердловини. Компанія «Артезбур» багато років здійснює професійне буріння артезіанських свердловин в Києві та Київській області та що межують з нею областях. Свердловина у приватному будинку дозволяє отримувати воду, придатну для вживання, без будь-яких проблем протягом довгого часу. Власна свердловина на власній ділянці – явище поширене. Пов’язано це з тим, що саме свердловина у приватному будинку дозволяє людині відчувати міський комфорт і відчувати себе максимально зручно навіть в заміських умовах. Свердловина у приватному будинку – міський комфорт за містом! Буріння свердловин на воду у приватному будинку – оптимальне рішення для тих, кому не подобається кількість і, тим більше, якість води, отриманої з водопроводу або колодязя. Саме свердловина забезпечує  будинок усіма необхідними зручностями. Пристрій свердловини у приватному будинку дає її власнику численні переваги. Серед них:

  • можливість отримання питної води;
  • можливість організації системи опалення;
  • можливість установки якісної системи водопостачання.
Але варто врахувати, що буріння свердловин на воду на ділянках Київської області  супроводжується певними труднощами, тому довіряти таку складну роботу потрібно професіоналам. До речі, саме фахівці здатні дати слушні поради з приводу вибору типу свердловини приватного будинку. Звичайно, буріння якого виду свердловини ви оберете, залежить тільки від вас. Головне, перш отримаєте всі необхідні консультації від фахівців. Вони допоможуть вам визначитися, а також обов’язково підкажуть, який варіант буде більш вигідним і доцільним, і за допомогою якої свердловини ви знайдете у приватному будинку такий довгоочікуваний комфорт. Буріння свердловини у приватному будинку – ціна питання Отже, ви все-таки вирішили замовити свердловину. Варто врахувати кілька факторів, від яких буде залежати ціна на її буріння. В тому числі:

  • необхідну кількість і якість води;
  • особливості ґрунту в точці, де буде відбуватися буріння свердловини;
  • вид свердловини і технологія її пристрою.

Чому ціна на свердловину відрізняється в залежності від району, де знаходиться ваш ділянка? В даному випадку все просто: ґрунт на території Києва та Київської області практично скрізь різний. Так, в південно-східній частині переважають тверді вапняки. У північній – глибина залягання водоносного шару розташована нижче рівня грунту на 200 метрів. Тож не дивно, що вартість буріння свердловини тут вища. Хочете дізнатися, скільки буде коштувати саме ваша свердловина? Скористайтеся спеціальними таблицями і сервісами на сайті компанії «Артезбур»: вони допоможуть вам у складанні приблизного кошторису на роботи. Якщо ж у вас залишились інші запитання, зверніться безпосередньо до нас, і ми надамо вам пораду з будь-яких питань.

Відгуки

Від імені колективу ТОВ “Органік експерт” висловлюємо вдячність ПП “Артезбур” за глибокий професійний підхід та відповідальне відношення до вирішення поставлених завдань. Ми повністю задоволені отриманим результатом виконаного об’єму робіт та можемо радити компанію “Артезбур” як високопрофесійну команду, здатну вирішувати поставлені задачі на високому рівні.

Артезбур нам довіряють
Київський зоологічний парк

Київський зоологічний парк висловлює щиру подяку ПП “Артезбур”, за якісне та своєчасне виконання свердловин для водозабезпечення зоопарку. Під час робіт по реконструкції території, було виконано буріння двох водозабірних свердловин загальною продуктивністю 30м3/годину. Всі роботи виконані згідно обумовлених строків та технічних умов. Щиро вдічні за співпрацю та професійний підхід до виконання робіт.

Артезбур нам довіряють
ТОВ “БСК “Україна”

ТОВ “Будівельна сервісна компанія “Україна” дякує за якісно виконанне буріння та водозабезпечення ЖК “Столичний” в м. Васильків. Якість та рівень виконання робіт відповідає всім найвищим вимогам. Ваші професійні знання та досвід, і також індивідуальний підхід до вирішення важливих завдань по водопостачанню дозволяє нам з впевнінестю рекомендувати Вас як дуже надійних партнерів.

завжди готові допомогти

Маєте запитання?