Буріння свердловин Старі Петрівці

By in ,
Буріння свердловин Старі Петрівці

Буріння свердловин у селі Старі Петрівці, Вишгородського району проводиться на різну глибину, бо глибина залягання водоносних горизонтів по селу відрізняється.

Можна відокремити дві різні ділянки.

Перша ділянка – праворуч від вулиці князя Святослава понад берегом Київського моря.

Буріння проводиться на три водоносних горизонти:

  • Сеноманський водоносний горизонт – глибина залягання 150-155 метрів. Вода відмінної якості. Конструкція у дві колони з перекриттям верхніх водоносних горизонтів.
  • Бучацький водоносний горизонт – глибина залягання 75-95 метрів. У воді невелике перевищення заліза. Конструкція в одну колону.
  • Харківський водоносний горизонт, знаходиться не всюди – глибина залягання 50 метрів. Вода рекомендована до використання для технічних потреб. Буріння проводиться в одну колону.

Друга ділянка знаходиться прі в’їзді у село, зі сторони села Нові Петрівці, ліворуч від вулиці князя Святослава.

Наші фахівці пропонують буріння на три водоносних горизонти:

  • Сеноманський водоносний горизонт – глибина залягання 140-170 метрів. Вода відмінної якості.Конструкція у дві колони, де перша стальна емальована колона (труба)– 159 мм, чи НПВХ пластик – 160 мм, в залежності від глибини свердловини. З цементацією для перекриття верхніх водоносних горизонтів. Друга колона (труба) нержавіюча стальна 102 мм, у потай.
  • Бучацький водоносний горизонт – глибина залягання 80-110 метрів. У воді невелике перевищення заліза.Конструкція в одну колону (трубу) НПВХ пластик – 125 мм з фільтром з нержавіючої сітки.
  • Харківський водоносний горизонт – глибина залягання 50-60 метрів. Вода рекомендована для технічних потреб.Буріння проводиться в одну колону (трубу) НПВХ пластик – 125 мм. Дебіт не більше 2-3 кубів на годину.

За рахунок, знаходження біля водосховища значно ускладняється процес буріння. Можливе збільшення часу на буріння і подорожчання початкової вартості конструкції. Подивитися ціни на буріння свердловин у селі Старі Петрівці.

Подивитися пробурені свердловини у селі Старі Петрівці на карті глибин.

Ви завжди можете звернутись до наших фахівців за безкоштовною консультацією з буріння свердловин під ключ. Чекаємо на ваші замовлення.