Буріння свердловин по гранітах у Київський та інших областях

By in
Буріння свердловин по гранітах у Київський та інших областях

Бурова компанія АРТЕЗБУР, проводить буріння свердловин на воду по гранітах на Півдні Київської області: Фастів, Рокитне, Сквира, Ставище, Тараща, Тетіїв, Біла церква, Кагарлик, Ржищів, Володарка, також Хмельницька, Вінницька та Житомирська області.

Подивитися водоносні горизонти Київської області

Буріння свердловин на воду по гранітах, відрізняється від буріння водних свердловин у водоносних горизонтах представлених пісками. У гранітних породах дебіт свердловини не можна передбачити заздалегідь. Свердловина може дати від 500 л до 10 м3 на годину (при вказаних діаметрах колони (труби)). Також, на відміну від буріння свердловин у водоносних горизонтах з піском, в конструкції свердловини не використовується фільтрова колона.

  • Приямок монтується із залізобетонних кілець і кришки. Через приямок в обсадну колону опускається насосне обладнання (насос, водозабірна труба, електричний кабель і страхувальний трос).
  • Обсадна труба закривається герметичним оголовком.
  • Монтаж обв’язки свердловини. Обв’язка включає монтаж гідроакумулятора, реле тиску, пульт управління насосом та інше обладнання. Може бути змонтовано в приямку або будинку.
  • Свердловина підключається до електричної мережі і системи водопостачання.

Буріння свердловин по гранітах

Глибина залягання води в гранітах від 40 до 150 м.

Буріння свердловин по гранітах:

  • Буріння (використовується бурова техніка УРБ 2А2).
  • Проводиться монтаж першої обсадної колони до граніту. Матеріал колони (труби) – НПВХ пластик 125.140 мм або сталева 127.159 мм.
  • Буріння свердловин по граніту проводитися коронками діаметром 110 або 120 мм. По граніту буриться до розкриття тріщин з водою.

 

Подивитися ціни на буріння свердловин по гранітах.

 

Якщо у вас виникли питання по бурінню свердловин по гранітам, наші фахівці завжди готові вам допомогти. Чекаємо ваших замовлень на буріння свердловин під ключ.