Буріння свердловини «під ключ»

By in ,
Буріння свердловини «під ключ»

Відсутність води або центрального водопостачання – відома проблема приватного сектора. Буріння свердловини «під ключ» – послуга, яка не втрачає своєї актуальності. Наявність води у себе на ділянці має  ряд переваг:

  • ви впевнені в якості споживаних водних ресурсів;
  • ви не залежите від міського водопостачання;
  • завдяки наявності свердловини ви не залежите від подачі води.

Що являє собою поняття свердловина «під ключ»

Свердловина під ключ передбачає проведення робіт командою професіоналів, які зроблять монтаж, наладку всього обладнання від «А» до «Я». Дана послуга проводиться з урахуванням всіх побажань клієнтів. Її важливо замовляти тільки у досвідчених фахівців.

Робота з буріння свердловини під ключ складається з таких етапів:

 

  • Первинна консультація. Перш ніж приступити до буріння свердловини, необхідно підрахувати кількість ванних кімнат, санвузлів, наявність басейну, тощо, щоб розуміти кількість води, яке буде витрачатися. У список можна віднести полив газону і городу, наявність пральної машинки, посудомийки. Також проектуються точки, в яких буде відбуватися споживання води в один і той же час, щоб визначити пікові витрати водних ресурсів. З урахуванням цього визначається ефективність джерела води.
  • Оцінка глибини буріння, враховуючи геологічні особливості місцевості. Саме в цьому випадку визначається конструкція, діаметр обсадних колон. Дізнавшись гідрологічні особливості, місцевості можна визначити ціну буріння свердловини, після чого оформляється кошторис. Велике значення має визначення параметрів продуктивності свердловини. Відбувається буріння свердловини, а також перевірка фактичних параметрів щодо проектних.
  • Професіонали дають рекомендації. Важливо вибирати насос для свердловини правильно. Його потужність повинна бути на 20% більше, ніж та потужність, яку вимагають від системи водопостачання.
  • Далі відбувається монтаж насосного обладнання, встановлюється насос для свердловини, монтується вся необхідна автоматика, а також йде прокладка водопроводу до будинку. Якщо трубопровід проходить через зони, при яких можливо його промерзання, то при таких обставинах монтується гріючий кабель, а ділянку утеплюють.
  • Далі відбувається промивка та налагодження системи.
  • Аналіз води, при необхідності установка фільтрів.
  • Прокладка гідравлічних комунікацій.

Організація, яка виробляє буріння свердловини «під ключ», повинна виконати весь комплекс послуг. Він має на увазі наявність у організації багаторічного досвіду, професійного обладнання та спецтехніки, а також висококваліфікованих працівників, які мають практичний досвід, знання і навички. Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте повний комплекс послуг з буріння та водопостачання. Досвід роботи на ринку понад 25 років.

Подивитися ціни на буріння свердловин  ви можете тут.