Буріння свердловин на воду в Київській області

By in ,
Буріння свердловин на воду в Київській області

Буріння свердловин – це певний процес, який призначений для видобутку природних водних ресурсів. В даному джерелі води зацікавлені багато людей. Оформлення свердловини виконується за допомогою залізобетонних кілець чи у будинку у відокремленому приміщенні.

Свердловини відрізняються по якості:

 

  • побутові свердловини на воду;
  • технічні;
  • промислові.

 

У першому варіанті буріння відбувається за допомогою бурової техніки, такий як УРБ 2А2, яка може працювати у важкодоступних місцях. За допомогою такого обладнання є можливість зробити свердловину глибиною до 150-200 м. Також без жодних проблем можна пробурити свердловину для майбутнього поливу, а також для водопостачання приватного будинку. При цьому під час буріння дерева і рослини, не будуть пошкоджені.

Другий варіант буріння проводиться на невелику глибину (до 60 метрів). Технічні свердловини найчастіше виробляються як тимчасове рішення, наприклад, для будівництва.

Ну і третій вид використовується для свердловин з високою продуктивністю. Таке джерело буде постачати воду у великій кількості на багату кількість людей або велику територію у вигляді котеджного містечка, або невеликого підприємства. Фахівці можуть пробурити таку свердловину на глибину близько 400 метрів.

Після бурильних робіт відбувається підключення свердловин. Проводиться монтаж різних насосів і додаткового обладнання. Насоси можуть бути як ручні, так і поверхневі. Далі проводиться монтаж глибинних насосів. Ще потрібна герметизація самих свердловин, прокладка трубопроводу, підключення джерела води.

Що стосується цін в Київській області, то вартість буріння свердловини на воду в одну колону становить від 400 до 800 гривень за метр в залежності від діаметра труби і глибини самої свердловини. Якщо говорити про буріння артезіанських свердловин, то джерело на 2 і більше колон буде коштувати від 700 до 1250 гривень за метр. Подивитися ціни на буріння свердловини.

Якщо ж ви в замішанні і не знаєте, на яку суму вам розрахувати, тому що не знаєте глибину, то тоді ви можете скористатися картою глибин, щоб було зручно розрахувати бюджет. Для отримання консультації з буріння свердловини ви можете звернутися до наших фахівців, в нас є великий досвід роботи в даній справі. Ми працюємо на ринку буріння та водопостачання більше 25 років. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть визначитися з вибором свердловини та насосного обладнання.