Буріння свердловин Броварський район

Буріння свердловин
Броварський район
Київська область

Наша компанія займається бурінням артезіанських свердловин
під ключ на всі види ґрунту на Полтавський, Харківський, Бучацький,
Сеноманський і Юрський водоносні горизонти. Використовуємо в роботі
тільки високоякісні та сертифіковані матеріали, які відповідають
ДСТУ, та обладнання від провідних виробників – Pedrollo,
Grundfos, Aquasystem, Unidelta.

Замовити з гарантією

Буріння свердловин Броварський район.

Для комфорту будь-якій людині потрібна вода. Однак не у всіх є дане задоволення. На дачах або в приватних секторах багато хто часто стикаються з проблемою нестачі водних ресурсів. Компанії з буріння свердловин допоможуть виправити ситуацію.

Спочатку розберемося в тому, що таке буріння свердловини. А ще поговоримо про те, які переваги в результаті можна буде отримати. Свердловина – джерело води, який має досить великі ресурси. Способів буріння свердловин налічується багато. Вони постійно вдосконалюються, мають свої переваги та особливості.

Зараз найбільш популярними є буріння за допомогою спеціальних машин і ручне (використовують бурові установки малих габаритів).

Етапи процесу буріння в Броварськом районі

  • Спочатку важливо, щоб фахівець уважно вивчив місце (ділянку) і разом з господарями домовився про те, де варто облаштувати джерело води. В процесі цього потрібно звертати увагу на різні особливості, наприклад, наявність поруч ям і колодязів, відстань від будівель, зручність експлуатації в майбутньому.
  • На другому етапі з’являється, власне, експертна бригада з буріння. Розвантажується спеціальна установка і все необхідне обладнання. Це все переносять до місця, де буде відбуватися процес буріння. Тут відбувається складання установки.
  • На третьому етапі проводять бурильні роботи. Для початку накручуються бурові штанги, всередину яких надходить вода. Фахівці повинні підключити електричний двигун (це сприяє руху бура). Завдяки лебідок бур починає крутитися, при цьому розпушуючи породу. За допомогою води грунт, який руйнує бур, піднімається нагору.
  • На четвертому етапі вниз спускають обсадних труб. Першою трубою є фільтр. Вона має спеціальні проколи, на неї накручена поліпропіленова нитка, є заглушка.
  • На п’ятому етапі відбувається промивка самої свердловини. Завдяки створеному тиску вода рухається в колону. Фільтр промивається зсередини.
  • Якщо говорити про шостому етапі, то проміжок за трубами обсипається спеціальним кварцовим піском. За допомогою даного дії вода з насоса потрапить в фільтр через інструмент.
  • Заключний сьомий етап вимагає особливої ​​уваги. У цьому випадку фахівці пропускають власний насос для прокачування. Дана дія займає 2-3 години. Вода може надходити в кількості, яка не перевищує 500 літрів за годину. За своїм зовнішнім виглядом вона прозора. Наші фахівці готові допомогти з бурінням свердловин в Броварському районі.
Артезбур буріння свердловин

подивитись буріння по селам броварський району

Не знаєте з чого почати?

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо
ваш дзвінок

ваш дзвінок
та отримання консультації

Буріння свердловин Київ

консультація з технічних питань

Буріння свердловин Київ

розрахунок вартості робіт

Буріння свердловин Артезбур

приступаємо до виконання

Буріння свердловин Артезбур

підписання договору

Буріння свердловин Київ

виїзд інженера на об'єкт

залишити заявку