Буріння свердловин Бориспільский район

Буріння свердловин
Бориспільский район
Київська область

Наша компанія займається бурінням артезіанських свердловин
під ключ у Бориспільскому районі на Полтавський, Бучакський,
Сеноманський і Юрський водоносні горизонти. Використовуємо в роботі
тільки високоякісні та сертифіковані матеріали, які відповідають
ДСТУ, та обладнання від провідних виробників – Pedrollo,
Grundfos, Aquasystem, Unidelta.

Замовити з гарантією

Буріння свердловин Бориспільский район.

Якщо ви живете в приватному будинку і хочете встановити і використовувати автономну систему водопостачання, свердловина на воду стане оптимальним вибором. Ми пропонуємо комплексні послуги з буріння свердловин в Бориспільському районі. Ми зможемо проконсультувати щодо вартості, строків проведення таких робіт, дамо рекомендації по вибору обладнання, типу свердловини, її облаштування.

Види свердловин на воду

Залежно від глибини залягання підземних джерел води, розрізняють наступні види свердловин:

  • Свердловини на технічну воду
  • Артезіанські свердловини

Перший тип самий простий і доступний. Буріння в Бориспільському районі здійснюється на глибині від 10 м, але таким способом можна отримати доступ тільки до технічної води для поливу території. Цей варіант підходить для дачних ділянок, або як тимчасова свердловини.

Буріння на воду свердловин в приватному будинку з глибиною залягання від 30 до 100 м – найпоширеніша технологія. У воді є перевищення солей і металу, проте вони убираються системою водоочищення. При підключенні фільтрувального обладнання можна отримати воду, придатну для вживання. Єдина особливість цієї технології буріння полягає в тому, що в Бориспільському районі глибина залягання таких вод різна.

Щоб визначити технологію буріння, спочатку проводяться геологічні вишукування, перевіряється склад грунтів, глибина залягання водоносних горизонтів. Якщо немає можливості бурити на бучакський водоносний горизонт, тоді на ділянці створюється артезіанська свердловина. Її глибина від 90м і до 400 м. У роботі застосовується потужна техніка. Повне облаштування конструкції займає 1-2 тижні, залежно від завантаженості компанії. Також ми проводимо буріння промислових свердловин на підприємствах, виробничих майданчиках. Умови будь-якої угоди обумовлюються індивідуально.

Як оформити замовлення

Ціни на свердловину і інші умови співпраці доступні за посиланням https://artezbur.ua/price/. Зверніться до менеджера для уточнення деталей. Ми визначимо тип підходящої конструкції, вивчивши карту водоносних горизонтів по Бориспільському району. Швидка і успішна реалізація проекту гарантована. Ми здійснюємо всі роботи під ключ, пропонуємо широкий вибір насосного та очисного обладнання. Тип фільтрів підбирається індивідуально після лабораторного аналізу отриманої рідини. Також ми пропонуємо послуги технічного обслуговування свердловин на весь термін їх експлуатації.

Артезбур буріння свердловин

подивитись буріння по селам Бориспільского району

Не знаєте з чого почати?

Залиште свій номер телефону і ми вам передзвонимо
ваш дзвінок

ваш дзвінок
та отримання консультації

Буріння свердловин Київ

консультація з технічних питань

Буріння свердловин Київ

розрахунок вартості робіт

Буріння свердловин Артезбур

приступаємо до виконання

Буріння свердловин Артезбур

підписання договору

Буріння свердловин Київ

виїзд інженера на об'єкт

залишити заявку