Blog

ПРОЕКТУВАННЯ І МОНТАЖ АВТОМАТИЧНИХ СИСТЕМ ПОЛИВУ ДЛЯ ТЕПЛИЦЬ І ГАЗОНІВ
By in

ПРОЕКТУВАННЯ І МОНТАЖ АВТОМАТИЧНИХ СИСТЕМ ПОЛИВУ ДЛЯ ТЕПЛИЦЬ І ГАЗОНІВ

Будь-який власник власної земельної ділянки знає, наскільки важливо вчасно і в міру забезпечити рослини водою. Волога для флори – це їжа і енергія, і секретом краси квітучого саду або родючого городу завжди був своєчасний і рясний полив.

Левова частка часу і сил йде саме на зрошення улюбленого сільськогосподарського угіддя. Сучасні технології дозволяють максимально автоматизувати цей процес.

ПРОЕКТУВАННЯ СВЕРДЛОВИН чи автоматичних систем поливу 

– завдання непросте і краще його довірити її фахівцям. При установці таких систем необхідно врахувати безліч чинників: ландшафт і площа, джерела води (дебіт, тиск, забрудненість хімічними або іншими домішками), а також побажання замовника за якістю зрошення.

Ми володіємо величезним досвідом, тому виконуємо проектування і монтаж автоматичних систем поливу самої різної складності – від простих економічних варіантів до програмованих автономних систем з можливістю дистанційного керування.

Проектування і монтаж автоматичної системи поливу

В результаті грамотно спроектованої системи автоматичного зрошення вода подається безпосередньо до коренів рослини. Це багаторазово збільшує ефективність самої системи, а також позитивно впливає на витрату води.

Навіть найпростіші системи автоматичного поливу легко програмуються, рослини отримують воду та добрива за графіком, встановленим заздалегідь. Більш складні і дорогі системи здатні регулювати подачу води в залежності від кліматичних умов.

Правильно спроектована і встановлена система автоматичного поливу знижує вплив на рослину ранніх заморозків і знижених температур. Що випаровується волога збільшує температуру повітря біля поверхні землі на кілька градусів, що може бути порятунком для ще не зібраного врожаю.

Водопостачання у город

Наша компанія виконує проектування автоматичних систем поливу в Києві і по всій Україні для зрошення приватних територій зі складним ландшафтом, теплиць та інших сільськогосподарських площ, а також спортивних споруд (футбольних полів), газонів, парків і т.д.

Здійснюючи проектування і монтаж автоматичних систем поливу в Києві, ми гарантуємо якість і швидкість виконання замовлень.

ОСОБЛИВОСТІ БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН
By in

ОСОБЛИВОСТІ БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН

Проблеми з бурінням свердловини на воду можуть виникнути навіть на самих перших етапах планування. Ніхто не застрахований від невдач, але все ж краще передбачити всі можливі складнощі в процесі буріння.…

ВОДОНОСНІ ГОРИЗОНТИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
By in

ВОДОНОСНІ ГОРИЗОНТИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Буріння в Києві та Київській області особливо популярно не тільки тому, що тут знаходяться багаті водоносні горизонти, але також тому, що завдяки свердловині можна забезпечити себе безперебійною подачею чистої води на…

ЯК ПРОХОДИТЬ СУЧАСНА ОЧИСТКА ВОДИ У СВЕРДЛОВИНІ?
By in

ЯК ПРОХОДИТЬ СУЧАСНА ОЧИСТКА ВОДИ У СВЕРДЛОВИНІ?

Багато власників свердловини думають, що вони користуються найчистішою і смачною водою. З самого початку експлуатації Вашого джерела так і було. Але з часом фільтри в ній засмічуються і через деякий…