04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Підприємство «Артезбур» встановлює насосне обладнання всесвітньовідомих торгових марок: Calpeda, Wilo, Pedrollo і Grundfos.

Calpeda WILO Pedrollo

 

Grundfos Sumoto

Ефективність роботи системи водопостачання напряму залежить від правильності підбору насосного обладнання. Наші кваліфіковані фахівці здійснять раціональний підбір, установку обладнання для водопостачання зі свердловини. Для кожного конкретного об'єкта насосне обладнання підбирається індивідуально, виходячи з вимог замовника і параметрів свердловини. При цьому основними параметрами при виборі насосного устаткування є:

 • Q (дебет) - продуктивність свердловини м3/год;
 • статичний рівень - постійний рівень води в свердловині;
 • динамічний рівень - рівень води під час роботи.

схема водопостачання

Італійська компанія "Calpeda" була створена Вінічіо Меттіфого в 1959 році. "Calpeda" - це завжди нові технології, безпека і оптимальне співвідношення ціна/якість. Кількість вироблених компанією модифікацій - більше 2000. Серед найменувань продукції - артезіанські та моноблочні насоси, автоматичні насосні установки, шестеренні та колодязні насоси, заглибні насоси для забруднених вод і гідроакумуляторні баки. 

Переваги насосного обладнання "Calpeda":

 • всі комплектуючі виготовляються виключно на заводах "Calpeda" в Італії;
 • використовуються тільки високоякісні матеріали;
 • контроль якості проводиться на всіх етапах виробництва;
 • експлуатація насосного обладнання "Calpeda" дозволяє істотно заощаджувати;
 • широкий асортимент продукції дозволяє максимально задовольнити запити будь-якого, навіть самого вимогливого споживача;
 • гарантія на все обладнання - 3 роки.

"Calpeda" пропонує широкий асортимент насосів і насосних систем, виготовлених з якісних матеріалів. Продукція "Calpeda" приємно вирізняється високою якістю і практичністю.

Німецька промислова група "Wilo" - лідер серед виробників насосного обладнання. В асортименті компанії устаткування для систем опалення та водопостачання, каналізації та басейнів. Обладнання зручне в монтажі та експлуатації. Надійність продукції "Wilo" перевірена часом, фірма виготовляє насосне обладнання вже понад 130 років. Наші кваліфіковані фахівці проконсультують і допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант, який найбільш відповідає Вашим вимогам. У нас Ви можете придбати циркуляційні, відцентрові і дренажні насоси "Wilo".

Насосне обладнання "Pedrollo" відоме в усьому світу. Висока якість, постійні технічні інновації і порівняно низька вартість - невід'ємні складові продукції цієї торгової марки. Насоси "Pedrollo" мають широкий спектр застосування, прості в експлуатації та економічні. В асортименті компанії більше 100 модифікацій електронасосів (дренажні, свердловинні і поверхневі). Саме завдяки цій різноманітності кожен клієнт може підібрати для себе потрібну модель. Насоси італійського заводу "Pedrollo" обладнані електродвигунами.

Данська компанія "Grundfos" займається виробництвом насосного обладнання для різних потреб з 1945 року. Насоси "Grundfos" застосовуються в системах опалення та охолодження, гарячого водопостачання та системах кондиціонування. Насосне обладнання "Grundfos" має наступні переваги:

 • можливість фіксувати швидкість;
 • регулювання тиску;
 • впровадження композитного робочого колеса;
 • установка керамічного валу на радіальні підшипники;
 • використання упорних графітових підшипників.

"Grundfos" - одна з найпопулярніших фірм-виробників насосного обладнання з багаторічним досвідом і високою якістю виготовленого обладнання.

© 2001-2018 АРТЕЗБУР