04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Водоочистка

Яке б джерело водопостачання Вами не використовувалося, час від часу воно потребує перевірки, яка дозволяє попередити несправності і вчасно усунути технічні проблеми системи. А також зробити аналіз води, що подається, що допоможе визначити, яку систему очищення краще використовувати: фільтри для вилучення грубих домішок і зважених часток або повноцінну систему водоочищення для подачі максимально чистої води.

Системи водоочищення

Системи водоочищення застосовуються для видалення з води різного роду домішок, її освітлення. Внаслідок цього ми отримуємо чисту воду з поліпшеними смаковими якостями.

Сьогодні існує чимало способів очищення води від домішок, кожен з яких підбирається для місцевості індивідуально і в залежності від вмісту шкідливих речовин у воді. Тому, перед тим як зупинити свій вибір на певній системі, спочатку потрібно провести спеціальні дослідження, на основі яких визначають, як відбуватиметься очищення води. Найбільш часто використовуються знезараження, знесолення, пом'якшення, позбавлення від радіоактивних часток.

Підбором такої системи повинні займатися виключно професіонали. Вони оцінюють ділянку, систему водопостачання та якість води, що подається. На підставі чого вибирають оптимальний тип системи очищення води.

Для отримання найвищої якості води фахівцями застосовуються різні типи фільтрів. Технічну воду для побутових потреб достатньо очистити від грубих домішок та пропустити через фільтри водопідготовки, які зроблять її м’якшою та очистять від заліза. Питну воду слід очищати набагато ретельніше, для чого застосовуються потужні фільтри.

Якісне водоочищення від компанії «Артезбур»

Компанія «Артезбур» пропонує послуги з встановлення систем для очищення води. Наші фахівці допоможуть вірно підібрати та встановити систему водоочищення, забезпечивши подачу максимально чистої води, а також забезпечать проведення повного сервісного обслуговування на професійному рівні. Ми використовуємо тільки найкраще обладнання від світових виробників, перевірене та сертифіковане.

Перед підбором систем очищення наші фахівці:

  • Проведуть лабораторний аналіз води;
  • Вивчать об’єми її споживання;
  • Проаналізують особливості конструкції джерела водопостачання.

Ми виконаємо всі завдання з установки системи водоочищення за кращою ціною, професійно та в установлений термін, дотримуючись усіх санітарних норм та вимог.

Ми дбаємо про якість і чистоту води, що подається!

© 2001-2018 АРТЕЗБУР