04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Ремонт свердловин у Києві та Київській області

Свердловина, як і інші технологічні споруди, потребує в сервісному обслуговуванні і періодичної перевірки. Це дозволить діагностувати і виправити проблеми, що виникли в системі водопостачання.
Таку експертизу повинні здійснювати виключно фахівці, які зможуть протестувати роботу водоносної системи, визначити неполадки і виконати якісний ремонт свердловини.

Коли необхідне сервісне обслуговування?

Компанії, які виготовляють обладнання для облаштування свердловин, настійно рекомендують звертатися до сервісних центрів кожні півроку, при цьому здійснюючи стандартні перевірки системи водопостачання та тестуючи її роботу. Зокрема, перевіряється функціонування насосної техніки, робота фільтрів, стан труб. При необхідності проводиться ремонт і очищення свердловини. Зокрема, перевіряється функціонування насосної техніки, робота фільтрів, стан труб. Може здійснюватися ремонт та монтаж свердловини і в тому випадку, якщо виникли неполадки в роботі. Найбільш частими проблемами є зниження тиску води, нестабільна робота насоса, поломка насоса, корозія, зміна якості води, наявність домішок і інше. Найменша несправність ретельно перевіряється фахівцями. Якщо на ці проблеми не звертати уваги, тоді вся система може вийти з ладу і доведеться здійснювати дорогий ремонт.

Найпоширенішими проблемами в роботі системи водопостачання є зниження тиску води, нестабільна робота насоса або повна його зупинка, корозія, забруднення артезіанського джерела, наявність домішок у воді і т. Д. Ігнорування несправностей може повністю вивести систему з ладу, і такий ремонт обійдеться набагато дорожче , ніж планове сервісне обслуговування свердловини. Під час виїзду фахівці проведуть ретельну перевірку, визначать і виправлять будь-яку проблему.

Компанія АРТЕЗБУР надає якісні послуги по сервісному обслуговуванню свердловин. Нашими фахівцями здійснюється повна і ретельна перевірка системи подачі води.

Ми надаємо наступні види послуг:

  • Плановий огляд свердловин і регулярне їх обслуговування;
  • Позаплановий обслуговування системи;
  • Діагностика свердловин;
  • Ремонт і монтаж свердловин.
  • У нас можна замовити професійне сервісне обслуговування системи подачі води і бути впевненим в якості джерела і безперебійній роботі конструкції.

АРТЕЗБУР надає довгострокову гарантію на свої послуги.

Вартість ремонту свердловин розраховується індивідуально, залежно від типу поломки.

© 2001-2018 АРТЕЗБУР