04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Яку систему опалення вибрати?

Існує багато варіантів обігріву для житлового будинку. Зокрема, одним з найбільш поширених є електричні радіатори. Але для більш швидкого і якісного обігріву фахівці рекомендують системи, де теплоносієм виступає рідина, яка за допомогою спеціалізованих насосів циркулює по мережі радіаторів і батарей. Теплоносієм може бути і повітря. Для організації повітряного опалення використовують систему воздуходувов. Щоб нагріти теплоносій до потрібної температури, застосовуються котли або спеціальні колонки (бувають газового і електричного типу).
Також, для обігріву житлового будинку або дачі використовують водні або електричні теплі підлоги. Вони мають свої переваги: рівномірний розподіл тепла в приміщенні; прихована установка, яка не псує інтер'єр. Такий тип обігріву може бути встановлений в будь-якому приміщенні, ідеально підходять для кухні або ванної кімнати.

Послуги з установки системи опалення

Фахівці компанії «АРТЕЗБУР» проведуть розрахунок системи опалення, проконсультують з питань вибору оптимального варіанту і здійснять кваліфікований монтаж. Ми використовуємо для установки тільки краще перевірене обладнання та новітні технології. Ціни на монтаж опалення обговорюються індивідуально з замовником і залежать від трудомісткості настановних робіт.
Сучасні системи опалення - це складні інженерні конструкції, які вимагають від персоналу чіткого планування і високої кваліфікації. А сама установка систем опалення потребує ретельного проектуванні з дотриманням всіх технологічних норм і правил. Тому не рекомендується проводити облаштування самостійно, так як це може призвести до аварійних ситуацій. Проектування і монтаж системи опалення повинна виконувати перевірена команда фахівців, яка зробить надійну установку автономного опалення і протестує якість своєї роботи.

Компанія «АРТЕЗБУР» надає гарантії на свої послуги і професійне сервісне обслуговування.

© 2001-2018 АРТЕЗБУР