04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Облаштування свердловин з «Артезбур»

Сьогодні у багатьох приватних будинках та на підприємствах використовуються артезіанські свердловини для організації автономного водопостачання, а також свердловини під теплові насоси для організації геотермального опалення.

Грамотне облаштування свердловин впливає як на якість води, що подається, так і на термін експлуатації насосів та іншого обладнання. Тому всі роботи з облаштування скважини краще довірити професіоналам.

Компанія «Артезбур» пропонує послуги з буріння та облаштування свердловин будь-якого виду. Кваліфіковані фахівці з багаторічним стажем визначать найкраще місце для буріння, виконають усі бурильні роботи, облаштування свердловини та її підготовку до експлуатації.

Облаштування скважини – якісно та легко!

Ви можете бути впевнені, що всі етапи буріння та встановлення обладнання виконуватимуться якісно, акуратно та у запланований термін:

  • Після буріння свердловини фахівцями встановлюється кесон. Завдяки своїй герметичності, він ізолює оголовок свердловини від ґрунтових вод та промерзання. Для надійності кришка люку кесона утеплюється теплоізоляційними матеріалами.
  • Далі встановлюється свердловинний насос. Обираючи його, обов’язково слід врахувати навантаження, ймовірну витрату води та її рівень.
  • Встановлення гідроакумулятора. Цей елемент системи водопостачання підтримує стабільний тиск, накопичує воду та забезпечує її економічне витрачання. Гідроакумулятор встановлюється як безпосередньо біля свердловини, так і всередині приміщення.
  • Монтаж трубопроводу – трудомісткий процес, який потребує вірного розрахунку та знань у цьому виді робіт.
  • Налагодження автоматики – також важливий момент при облаштуванні свердловини для безперебійного та автоматичного подавання води та управління роботою насосу з будинку.

Після всіх необхідних процедур фахівці компанії «Артезбур» перевірять правильність підготовки свердловини та запустять її.

Відзначимо, що ми даємо гарантії якісної роботи конструкції та пропонуємо її повне сервісне обслуговування.

Висококваліфіковані фахівці компанії «Артезбур» проведуть усі необхідні роботи з облаштування свердловини як на воду, так і для встановлення теплових (геотермальних) насосів.

Ціна облаштування свердловин в «Артезбур»

При замовленні облаштування свердловини у компанії «Артезбур» Ви будете переконані не тільки у якості та професіоналізмі зроблених робіт, а й в адекватній ціні на облаштування свердловини.

Після розрахунку всіх необхідних параметрів (глибини свердловини, відстані до приміщення тощо) ми надамо кошторис на виконання робіт з облаштування. Кожен з пунктів ми детально обговорюємо із замовником і тільки після цього проводимо монтаж системи.

З нашою висококваліфікованою командою Ви зможете облаштувати свердловини на підприємстві або вдома за кращою вартістю та з гарантією якості.

Звертайтеся до компанії «Артезбур» та отримуйте тільки професійні послуги!

© 2001-2018 АРТЕЗБУР