04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Система каналізації

Каналізація – важлива частина системи водопостачання та водовідведення. Якщо немає можливості підключитися до міської системи каналізації, можна встановити автономну. Звісно, краще всього продумати установку каналізації ще на етапі будівництва. Але й на готовій споруді можна якісно все організувати, просто для цього потрібен особливий підхід. Правильна організація каналізації так само необхідна, як і підведення води, опалення, електрики.У будь-якому випадку ми допоможемо професійно та якісно встановити та облаштувати каналізацію з урахуванням усіх вимог та санітарних норм.

Типи каналізації

В залежності від вимог замовника та умов експлуатації каналізаційна система може бути спроектована по-різному. Тип каналізації залежить від таких факторів, як витрати води, що споживається, особливості ґрунту, рівень ґрунтових вод, ландшафт, розміри ділянки. Автономна система каналізації може бути спроектована з урахуванням накопичення стічних вод або з обладнанням локальних очисних споруд. У будь-якому випадку сучасна система каналізації складається з двох взаємопов'язаних частин:

  • внутрішня каналізація – до складу цієї частини входять сантехнічні вироби, такі, як раковини, унітази, ванна і душові кабіни, каналізаційні стояки і труби;
  • зовнішня каналізація, яка включає в себе систему трубопроводів, розташованих за межами будівлі, які здійснюють комунікацію внутрішньої частини каналізації з очисними або накопичувальними спорудами.

З найпоширеніших видів каналізаційних споруд можна виділити такі:

Зливна (вигрібна) яма – найпростіша конструкція, яка представляє собою невелику герметичну ємність, де накопичуються стоки. У міру заповнення ємності необхідно викликати асенізаторську машину для відкачування відходів (кілька разів на місяць, залежно від обсягу зливної ями і витрати води, яка споживається).

Септик, всупереч загальній думці, не можна назвати повноцінним вирішенням питання каналізації. Це елемент очисної споруди, герметична ємність для збору та очищення стічних вод у системі автономної каналізації. В септику відбувається очищення стоків на 70-80%, а після нього обов’язково здійснюється ґрунтове доочищення через систему дренажу. Очистку септика від нерозчинних осадів та мулу проводять в середньому один-два рази на рік.

Якщо на Вашій ділянці немає вільного місця під встановлення дренажу для септика і Ви не бажаєте займатися викликанням асенізаторської машини для очищення зливної ями, розгляньте варіант встановлення локальної очисної споруди для своєї системи автономної каналізації.

Головна перевага локальних очисних споруд (ЛОС) у тому, що в них досягається високий ступінь очищення стоків, який відповідає всім санітарним нормам.

При проектуванні каналізації з використанням ЛОС слід обирати установку «із запасом», так як середня продуктивність таких споруд від 0,2 м3/люд на добу, та регулярно перевищувати цю величину не варто.

Дренажне поле в такому типі системи каналізації забезпечує максимальний ступінь очищення стоків та виводить їх у ґрунт.

«Артезбур» установить якісні системи каналізації

Сучасні автономні системи каналізації повністю вирішують питання відведення стоків. Переконатися в нашій компетентності Ви можете особисто – замовивши послугу на нашому сайті або зв'язавшись з нашими консультантами. Фахівці компанії «Артезбур» професійно розрахують та підберуть найбільш оптимальний тип каналізаційної системи з урахуванням особливостей ділянки, ґрунту та витрат води. Ми доставимо необхідні матеріали та виконаємо весь комплекс робіт з проектування та встановлення за прийнятною ціною, якісно, у запланований термін із дотриманням усіх санітарних норм та вимог. Компанія «Артезбур» надає гарантію на всі свої роботи, а також забезпечить професійне сервісне обслуговування.

Ми гарантуємо довговічність і надійність встановлення системи каналізації!

© 2001-2018 АРТЕЗБУР