04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Навіщо потрібен паспорт свердловини?

Після буріння свердловини Вам буде потрібно регулярне обслуговування, щоб вона прослужила якісно на довгі роки. Для того щоб підібрати спеціальне обладнання Вам знадобляться докладні характеристики свердловини.

Паспорт - це сертифікований документ, в якому детально викладені та описані всі технічні характеристики і параметри свердловини на воду. Він необхідний для ремонту, очищення і обслуговування.

Паспорт свердловини: зміст документа

Немає чітко визначеної форми паспорта. Кожна фірма, яка виконує роботи, сама вирішує, що вказувати, а що ні. Щоб уникнути у майбутньому неприємних ситуацій, пов'язаних з пошуком спеціального обладнання для свердловини, потрібно знати, що обов'язково повинно бути вказано в паспорті.

•      Місцезнаходження свердловини на території, адреса ділянки.

•      Всі докладні контакти бурильника і дата виконаних робіт. Це дуже важливо для визначення гарантійного терміну і можливості звернення до організації при виникненні неполадок.

•      Глибина свердловини.

•      Детальний опис конструкції, кількості та обсягу матеріалів, з яких зроблена свердловина: труби, фільтри, цементаж. Ці параметри необхідні для ремонту або очищення в майбутньому.

•      Статичний і динамічний рівень води.

•      Дуже важливим і вирішальним параметром свердловини є дебіт. Це свідчення про відновлення води, яка видобувається за певний час. Знаючи точне значення, Ви зможете правильно підібрати відповідний насос.

•     Друк і підпис.

Чому варто заздалегідь подбати про паспорт свердловини ?

Паспорт видає Вам компанія, яка безпосередньо виконувала роботи і чиї фахівці можуть точно і правильно визначити всі характеристики свердловини. Дуже часто фірми не видають паспорт з багатьох причин: з метою економії на відповідних фахівцях або через порушення при бурінні свердловин. Тому Вам варто подбати про це питання ще до початку робіт, під час пошуку компанії, яка займатиметься бурінням.

Також дуже важливо пам’ятати про паспорт, бо при його відсутності або втраті Вам потрібно буде робити дослідження свердловини. Тобто наймати ще одну фірму, яка зможе Вам видати документ. А це означає, що потрібні додаткові витрати коштів і часу.

Серйозні компанії, що займаються бурінням, завжди надають паспорт, тому що це один з показників якості виконаних робіт та солідності фірми. Це спеціальний документ, який є гарантією того, що Ви можете в будь-який момент звернутися до професіоналів для обслуговування та ремонту, а свердловина прослужить Вам довго.

 

© 2001-2018 АРТЕЗБУР