04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Перевага буріння малогабаритними установками

Більшість власників приватних будинків або дач хочуть пробурити свердловину на воду вже після того, як побудовані основні споруди і є паркан. У такому випадку проїзд важкої бурильної техніки значно ускладнюється, і, крім того, постає питання: як встановити свердловину так, щоб її було зручно експлуатувати, але при бурінні не зіпсувати ландшафтний дизайн ділянки. Завдяки малогабаритним бурильним установкам можна облаштувати свердловину на чисту і смачну воду, не зіпсувавши зовнішній вигляд ділянки і не розбираючи паркан.

Компактність буріння малогабаритної установкою

Стандартна бурова установка кріпиться на великий вантажний автомобіль. Проїхати на такій машині можна не скрізь. Завдяки компактності малогабаритних бурильних установок, перейматись із приводу шкоди своєму майну тепер не потрібно. Більше не буде зламаних дерев, обірваних проводів і глибокої колії від великих коліс вантажівки на Вашому газоні.

Буріння свердловин – ціна питання

Зверніть увагу, що ціна на буріння свердловин малогабаритними установками відрізняється від стандартної, але пробурити свердловину на велику глибину не вийде – максимальне заглиблення не більше 60 м. Все, що потрібно для таких бурових установок, – це напруга 220V. У крайніх випадках електрогенератор.

Переваги буріння малогабаритними установками:

  • Мінімум бруду.
  • Доступна ціна.
  • Велика швидкість буріння.
  • Мобільність.
  • Свердловина легко ремонтується завдяки невеликій глибині.

Тепер в місцях без підведеного стаціонарного водопроводу з'явилася можливість використання побутової техніки, що вимагає підключення води. Тому буріння свердловин на воду малогабаритними установками – хороша можливість забезпечити себе водою на довгі роки.

Бурение скважин на воду

© 2001-2018 АРТЕЗБУР