04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Особливості буріння свердловин

Проблеми з бурінням свердловин на воду можуть виникнути навіть на найперших етапах планування. Ніхто не застрахований від невдач, але все ж краще передбачити всі можливі складнощі в процесі буріння, ніж даремно витратити час і гроші, коли задум не втілиться в життя.

 Буріння свердловин на воду взимку - не проблема, а перевага

Однією з проблем в бурінні, яка породила велику кількість міфів, можна назвати буріння на воду в холодну пору року - взимку. Вважається, що в цьому випадку роботи ускладнює промерзла земля - техніка не в змозі пройти цей шар грунту. Все це дурниці. Пройти вапнякові шари бурові машини можуть, а от з замерзлим грунтом – ні? Насправді, це взагалі далеко не проблема, а навпаки перевага.

Кілька фактів, які підтверджують цю думку:

Зручно. В зимовий період зручно проводити буріння на воду, адже ділянка, відведена під ці завдання, вільна (не проводяться ніякі садово-городні роботи).

Практично. Верхній шар грунту промерз, тому важка техніка для буріння не зможе його пошкодити, що могло б трапитися влітку.

Акуратно. Всі бурильні роботи в холодний період принесуть менше незручностей і бруду, а перші весняні опади допоможуть впоратися з такою проблематичною утилізацією глинистого розчину.

Швидко. Попит на буріння на воду взимку незначний (через необізнаність замовників), тому не буде черг на даний вид послуг, і Ви зможете отримати готову свердловину протягом короткого часу.

Раціонально. Якщо Ви тільки придбали або взялися за освоєння ділянки, то свердловина, яку бурили взимку, Вам вже буде потрібною в весняно-літній період: городні, садові та будівельні роботи.

Кілька нюансів при бурінні свердловин на воду

Вельми поширена проблема - буріння твердих порід. Звичайно, спеціально ніхто не буде проводити ці роботи в місці, де є поклади твердих порід, але буває й таке, що Ви можете натрапити на граніти в процесі буріння. Не кожна техніка може впоратися з каменем, особливо якщо це граніт. В цьому випадку застосовують гідроударники. В найгіршому випадку проводяться пошуки нового місця для буріння. Проблематично, і навіть небезпечно, бурити пухкі грунти - можуть завалитися стінки свердловини. У подібній ситуації застосовуються грунтовки, які сприяють зміцненню грунту.

Слідуючи санітарним стандартам, розташовуватися свердловина повинна на відстані не менше 5 метрів від житлового будинку. Заборонено бурити свердловину на місці проїзду або паркування транспорту. Правильне розміщення - чисте місце, біля якого немає ні біологічних, ні техногенних джерел забруднення.

У більшості випадків подібні проблеми виникають при невмілому бурінні непрофесійної бригади, але іноді, проблеми можуть виникнути і в професіоналів. Щоб не потрапити в подібні ситуації, треба особливо ретельно поставитися до попередніх розрахунків. Щоб не потрапити в халепу, а отримати якісну і надійну свердловину у себе на ділянці, звертайтеся до «Артезбур», з радістю допоможемо.

«Артезбур» - ми вже 25 років буримо, і ще 125 будемо!

© 2001-2018 АРТЕЗБУР