04422-777-44

067-52-488-47

Замовити свердловину

Як відбувається очищення води в свердловині?

Багато власників свердловин на воду думають, що вони користуються найчистішою і найсмачнішою водою. З самого початку експлуатації Вашого джерела так і було. Але з часом фільтри в ній засмічуються, і через деякий час потрібно проводити хімічний аналіз води і профілактичне очищення свердловини. Однаковою за хімічним складом води не буває. Навіть на сусідніх ділянках вона суттєво відрізняється. Також може змінитися якість води під час паводку, особливо у тих свердловинах, які мають невелику глибину. Саме тому до очищення води необхідно підходити індивідуально.

Планова перевірка свердловини

Не можна вживати воду з джерела, яке давно не перевірялося. Вода там може не тільки втратити смак і придбати колір, але і бути небезпечною для Вашого здоров'я. Не потрібно користуватися правилом: якщо вода прозора – значить, чиста. Це не так. В результаті перевірки свердловини і всіх необхідних аналізів, проведених фахівцями, Ви зможете дізнатися, чи придатна вода до вживання і чи потребує свердловина очистки.

Види і процес очищення води в свердловині

Вода, неважливо, як часто ви її використовуєте, забруднюється. Також є можливість попадання в джерело чужорідних тіл, що може призвести до засмічення свердловини. Саме в таких випадках проводиться очищення води.

Є два види очищення. Один з них називається хімічним – в свердловину занурюють хімічні препарати із реагентами, які максимально очищають воду від органічних і неорганічних частинок. Після такої очистки свердловина ретельно промивається.

Другий тип очищення називається механічним. Такий спосіб полягає в повному демонтажі свердловини і її очищенні методом промивання і чистки всіх комплектуючих.

Наведемо кілька прикладів очищення свердловин:

  • видалення пробки з мулу;
  • очищення від органічних часточок та іржі;
  • очищення фільтра свердловини;
  • очищення свердловини від піску.

Після проведення таких робіт якість води в свердловині значно покращиться.Буріння свердловин на воду в Києві та Київській області користується великою популярністю і попитом. З кожним роком все більше людей відчувають потребу в чистій воді і автономному водопостачанні заміського будинку або дачі і оцінюють переваги, забезпечуючи собі максимальні зручності. Але варто пам'ятати, що будь-яка свердловина на воду потребує планового очищення і перевірки незалежно від того, скільки часу вона у Вас в експлуатації. Тільки так Ви забезпечите себе дійсно чистою і корисною водою.

Бурение скважин на воду

 

© 2001-2018 АРТЕЗБУР